2. Verfahren
Verfahren
Titel: Handelsmeubilair Het Klooster - Gemeente Nuenen
Beschreibung: De opdracht betreft de levering en plaatsing van handelsmeubilair voor het vernieuwde dorpshuis Het Klooster te Nuenen. Het gaat om losse meubels zoals stoelen, tafels, banken en kasten, verdeeld over meerdere bouwlagen. Een deel van het meubilair is bestemd voor Bibliotheek Dommeldal, gevestigd in Het Klooster. De gemeente Nuenen treedt echter bij deze aanbestedingsprocedure op als aanbestedende dienst en contractpartij. De bibliotheek is dus geen partij bij de overeenkomst tussen opdrachtgever en opdrachtnemer en oefent geen invloed uit op de gunning. De levering en facturatie van het bibliotheekmeubilair verloopt volledig via de gemeente. Inschrijvers hoeven geen aparte afspraken te maken met de bibliotheek. Zoals in paragraaf 1.2 van het aanbestedingsdocument omschreven dienen de meubelen (met uitzondering van de overlegcocon/overlegbank) in samenspraak met de opdrachtgever in de periode tussen half februari 2026 en eind februari 2026 volledig te worden geleverd, afhankelijk van de openingsdatum van Het Klooster (gepland voor eind februari 2026). Op basis van de wensen van de gemeente en de eisen die zij daarbij stellen, is een programma van eisen opgesteld. Dit programma van eisen dient als basis voor de af te sluiten overeenkomst. Deze overeenkomst wordt opgesteld voor de levering en plaatsing van het handelsmeubilair, inclusief onderhoudstermijn en garantie. De opdracht voor het leveren van meubilair voor Het Klooster, wordt verdeeld in twee percelen: • Perceel 1: Handelsmeubilair • Perceel 2: Designmeubilair Perceel 1 is onderwerp van deze openbare Europese aanbestedingsprocedure. Perceel 2 wordt via een enkelvoudige onderhandse aanbestedingsprocedure één-op-één gegund conform de percelenregeling (artikel 2.18) van de Aanbestedingswet 2012. De gemeente beschouwt de designmeubelen als beeldbepalend voor het interieurontwerp van Het Klooster. Ze dragen in hoge mate bij aan de gewenste sfeer, uitstraling en identiteit van het gebouw. Het is praktisch onmogelijk om deze meubelen zodanig functioneel, technisch en esthetisch te omschrijven dat het beoogde beeld gegarandeerd wordt bereikt via een reguliere aanbestedingsprocedure. Om deze reden wil de gemeente dit deel van de opdracht afzonderen en op basis van een onderhandse procedure gunnen aan een gespecialiseerde – nog te bepalen - leverancier. Door de opdracht in twee afzonderlijke percelen te verdelen kunnen zowel het handelsmeubilair als het designmeubilair gericht worden aanbesteed. De opdracht is goed uitvoerbaar voor partijen in de regio, terwijl de gemeente efficiënt kan sturen op planning en afstemming tussen de betrokken leveranciers voor de complete inrichting van Het Klooster. Inschrijvers wordt verzocht uitsluitend in te schrijven op perceel 1. Perceel 2 maakt geen onderdeel uit van deze aanbestedingsprocedure. De leverancier is verantwoordelijk voor het leveren, transporteren, positioneren en gebruiksklaar opleveren van het meubilair, conform de technische en esthetische specificaties zoals vastgelegd in het programma van eisen en het productboek. Daarbij wordt verwacht dat de leverancier zorg draagt voor een nette oplevering, inclusief het verwijderen van verpakkingsmateriaal en het reinigen van de meubels en directe werkomgeving. De levering vereist afstemming met de interieurbouwer die sparingen en technische voorzieningen voor het handelsmeubilair integreert in het maatwerk. Zoals in paragraaf 1.2 van het aanbestedingsdocument omschreven dienen de meubelen (met uitzondering van de overlegcocon/overlegbank) in samenspraak met de opdrachtgever in de periode tussen half februari 2026 en eind februari 2026 volledig te worden geleverd, afhankelijk van de openingsdatum van Het Klooster (gepland voor eind februari 2026).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0000