See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konstruktīvo elementu tehniskās dokumentācijas izstrāde (atzinumi) (Dinamiskās iepirkumu sistēmas izveidei)
Beschreibung: Konstruktīvo elementu tehniskās dokumentācijas izstrāde (atzinumi) (Dinamiskās iepirkumu sistēmas izveidei)
Interne Kennung: SIA RNP 2024/18
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71530000 Beratung im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0000