635449-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Umweltschutz – Renaturyzacja zbiornika wodnego i likwidacja zasklepienia wraz z zagospodarowaniem zieleni w ramach zadania pn. Dostosowanie zielono - niebieskiej infrastruktury w Płońsku do zmian klimatu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRenaturyzacja zbiornika wodnego i likwidacja zasklepienia wraz z zagospodarowaniem zieleni w ramach zadania pn. Dostosowanie zielono - niebieskiej infrastruktury w Płońsku do zmian klimatu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia publicznego jest usługa polegająca na renaturyzacji otwartego zbiornika wodnego Rutki i likwidacji zasklepienia wraz z zagospodarowaniem zieleni w ramach zadania pn.: „Dostosowanie zielono-niebieskiej infrastruktury w Płońsku do zmian klimatu.” Na przedmiotowe zadanie Gmina Miasto Płońsk pozyskała dofinansowanie w ramach naboru nr: FENX.02.04-IW.01-002/23, Działanie FENX.02.04 Adaptacja do zmian klimatu, zapobieganie klęskom i katastrofom, Typ projektu: Wsparcie zrównoważonych systemów gospodarowania wodami opadowymi z udziałem zieleni/zielono-niebieskiej infrastruktury/ rozwiązań opartych na przyrodzie”. Usługa polega na: 1. Etap I - oczyszczenie dna zbiornika Rutki poprzez wydobycie kamienia, żwiru, piasku i innych materiałów z dna zbiornika o powierzchni 59 125 m2 do rzędnej ok. 93,0 - 94,0 m n.p.m. (nr ewid. 1821/1 i 1821/4). Brzegi zbiornika należy obsadzić roślinnością wodną. Planowany zakres nie obejmuje zmiany linii brzegowej. 2.Etap II - likwidacja zasklepienia wraz z zagospodarowaniem zieleni na działce o nr ewid. 1821/3 w Płońsku. Zasklepiony teren zajmuje powierzchnie 0,1075 ha. Teren przeznaczony do zagospodarowania zielenią to powierzchnia 0,1765 ha. Teren należy zagospodarować zielenią rodzimą, odporną na zmiany klimatu, zwiększając różnorodność istniejącej na tym obszarze flory. Realizację etapu II zaleca się wykonać po zakończeniu etapu I, tak aby nie doprowadzić do ew. uszkodzeń nowoprojektowanej roślinności
Interne KennungZP.271.15.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45244000 Bauarbeiten für Anlagen am und im Meer, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77314100 Anlegen von Rasen, 77211600 Aussaat von Baumsamen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia publicznego jest usługa polegająca na renaturyzacji otwartego zbiornika wodnego Rutki i likwidacji zasklepienia wraz z zagospodarowaniem zieleni w ramach zadania pn.: „Dostosowanie zielono-niebieskiej infrastruktury w Płońsku do zmian klimatu.” Na przedmiotowe zadanie Gmina Miasto Płońsk pozyskała dofinansowanie w ramach naboru nr: FENX.02.04-IW.01-002/23, Działanie FENX.02.04 Adaptacja do zmian klimatu, zapobieganie klęskom i katastrofom, Typ projektu: Wsparcie zrównoważonych systemów gospodarowania wodami opadowymi z udziałem zieleni/zielono-niebieskiej infrastruktury/ rozwiązań opartych na przyrodzie”. Usługa polega na: 1. Etap I - oczyszczenie dna zbiornika Rutki poprzez wydobycie kamienia, żwiru, piasku i innych materiałów z dna zbiornika o powierzchni 59 125 m2 do rzędnej ok. 93,0 - 94,0 m n.p.m. (nr ewid. 1821/1 i 1821/4). Brzegi zbiornika należy obsadzić roślinnością wodną. Planowany zakres nie obejmuje zmiany linii brzegowej. 2.Etap II - likwidacja zasklepienia wraz z zagospodarowaniem zieleni na działce o nr ewid. 1821/3 w Płońsku. Zasklepiony teren zajmuje powierzchnie 0,1075 ha. Teren przeznaczony do zagospodarowania zielenią to powierzchnia 0,1765 ha. Teren należy zagospodarować zielenią rodzimą, odporną na zmiany klimatu, zwiększając różnorodność istniejącej na tym obszarze flory. Realizację etapu II zaleca się wykonać po zakończeniu etapu I, tak aby nie doprowadzić do ew. uszkodzeń nowoprojektowanej roślinności.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający na podstawie art. 441 Ustawy Pzp nie przewiduje zastosowania prawa opcji.