635485-2026 - Wettbewerb
Belgien – Berufsausbildung – Vooropleiding C/CE/D op VDAB-locatie
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vooropleiding C/CE/D op VDAB-locatie
Beschreibung: Het geven van een vooropleiding voorafgaand aan de opleiding tot bestuurder C/CE/D op een VDAB-locatie in Vlaanderen.
Interne Kennung: 2026_50276
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80530000 Berufsausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026_50276 - VOPL-ANT
Beschreibung: Het geven van een vooropleiding voorafgaand aan de opleiding tot bestuurder C/CE/D op een VDAB-locatie in Antwerpen
Interne Kennung: VOPL-ANT
Los: LOT-0002
Titel: 2026_50276 - VOPL-LIM
Beschreibung: Het geven van een vooropleiding voorafgaand aan de opleiding tot bestuurder C/CE/D op een VDAB-locatie in Limburg
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 2026_50276 - VOPL-VLB
Beschreibung: Het geven van een vooropleiding voorafgaand aan de opleiding tot bestuurder C/CE/D op een VDAB-locatie in Vlaams-Brabant
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 2026_50276 - VOPL-BHG
Beschreibung: Het geven van een vooropleiding voorafgaand aan de opleiding tot bestuurder C/CE/D op een VDAB-locatie in het Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 2026_50276 - VOPL-OVL
Beschreibung: Het geven van een vooropleiding voorafgaand aan de opleiding tot bestuurder C/CE/D op een VDAB-locatie in Oost-Vlaanderen
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: 2026_50276 - VOPL-WVL
Beschreibung: Het geven van een vooropleiding voorafgaand aan de opleiding tot bestuurder C/CE/D op een VDAB-locatie in West-Vlaanderen
Interne Kennung: 6