See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava vanjskih stručnih informatičkih usluga
Beschreibung: Nabava uključuje angažman softverskih inženjera/programera za nadogradnju risk softvera te modula za self-assessment koji će omogućiti visokim učilištima bolje upravljanje rizicima i osiguravanje visoke razine zrelosti u upravljanju operativnim rizicima u skladu s postojećim regulatornim zahtjevima. Ove nadogradnje će omogućiti učinkovitiju analizu rizika, praćenje i evidentiranje incidenata, te procjenu djelotvornosti mjera upravljanja kibernetičkim sigurnosnim rizicima.
Interne Kennung: 51-25-OP
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72266000 Software-Beratung
5. Los
Los: LOT-0000