See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Granulu piegāde
Beschreibung: Granulu piegāde
Interne Kennung: SNP 2026/34
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09111400 Brennstoffe auf Holzbasis
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Granulu piegāde Ezeres un Kursīšu pagastu apvienības pārvaldes vajadzībām
Los: LOT-0003
Titel: Granulu piegāde Gaiķu un Remtes pagastu apvienības pārvaldes vajadzībām