635524-2026 - Wettbewerb
Litauen – Softwarepaketreihen – „SOCaaS“ licencijų nuomos ugniasienėms pirkimas
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „SOCaaS“ licencijų nuomos ugniasienėms pirkimas
Beschreibung: Perkančioji organizacija planuoja įsigyti „SOCaaS“ licencijų nuomą ugniasienėms (įskaitant jų aktyvavimą, registravimą ir prijungimo paslaugą). Reikalavimai pirkimo objektui, kiekiai, nuomos sąlygos nustatytos konkurso sąlygose, techninėje specifikacijoje, viešojo pirkimo–pardavimo sutarties projekte.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48422000 Softwarepaketreihen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0