635534-2025 - Wettbewerb
Polen – Architekturentwurf – Modernizacja Zespołu Szkół nr 49 - prace przygotowawcze
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizacja Zespołu Szkół nr 49 - prace przygotowawcze
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych dla zadania inwestycyjnego p.n. „Modernizacja Zespołu Szkół nr 49-prace przygotowawcze”. Istniejące zagospodarowanie terenu obejmuje: budynek Zespołu Szkół nr 49 oraz Przedszkola nr 409, budynek Żłobka nr 62, śmietnik, boiska sportowe, plac zabaw, wjazd wraz z miejscami postojowymi dla samochodów osobowych. Opracowanie projektowe stanowiące przedmiot zamówienia obejmuje zakresem wyłącznie budynek Zespołu Szkół nr 49 przy ul. Tołstoja 2 w Warszawie oraz przebudowę w zakresie istniejącego przyłącza kanalizacyjnego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany powyżej oraz na opis składa się: 1. Opis przedmiotu zamówienia – stanowiący Załącznik nr 11 do SWZ 2. Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do jej treści – stanowiące Załącznik nr 2 do SWZ;
Interne KennungUD-III-WZP.271.45.2025.AGO
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych dla zadania inwestycyjnego p.n. „Modernizacja Zespołu Szkół nr 49-prace przygotowawcze”. Istniejące zagospodarowanie terenu obejmuje: budynek Zespołu Szkół nr 49 oraz Przedszkola nr 409, budynek Żłobka nr 62, śmietnik, boiska sportowe, plac zabaw, wjazd wraz z miejscami postojowymi dla samochodów osobowych. Opracowanie projektowe stanowiące przedmiot zamówienia obejmuje zakresem wyłącznie budynek Zespołu Szkół nr 49 przy ul. Tołstoja 2 w Warszawie oraz przebudowę w zakresie istniejącego przyłącza kanalizacyjnego. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany powyżej oraz na opis składa się: 2.1 Opis przedmiotu zamówienia – stanowiący Załącznik nr 11 do SWZ 2.2 Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do jej treści – stanowiące Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Zamawiający wymaga aby przedmiot zamówienia został zrealizowany w terminie 12 miesięcy od dnia podpisania umowy, w tym z uwzględnieniem terminów pośrednich: 1) Etap I – w terminie 1 miesiąca od dnia zawarcia umowy; 2) Etap II – w terminie 1,5 miesiąca od dnia zawarcia umowy, 3) Etap III – w terminie 2 miesięcy od dnia zawarcia umowy, 4) Etap IV – w terminie 7 miesięcy od dnia zakończenia etapu III, 5) Etap V – w terminie 3 miesięcy od dnia zakończenia etapu IV.
Interne KennungUD-III-WZP.271.45.2025.AGO(1)