635565-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht – 2026-0670 ROK Groenonderhoud gemeente Leiden
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 2026-0670 ROK Groenonderhoud gemeente Leiden
Beschreibung: De Opdracht betreft het groenonderhoud, het beheren van beplanting en grasachtige vegetatie, binnen de gemeente Leiden. De onderhavige Opdrachten per perceel bestaan in hoofdzaak uit de volgende werkzaamheden: a. Onkruidbeheersing; b. Verwijderen van zwerfafval fijn/grof; c. Verwijderen blad in beplanting/gras; d. Knippen van hagen; e. Snoeien van beplanting; f. Randsnoei beplanting aan/langs hoofd- en doorgaande wegen; g. Randsnoei beplanting aan/langs voet- en fietspaden; h. Gazonherstel en omvormen beplanting Zie leidaad.
Interne Kennung: 2026-0670
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leiden Noord
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Per perceel wordt een Raamovereenkomst afgesloten met één (1) Inschrijver. De startdatum van de Overeenkomsten van alle percelen is vastgesteld op 1 januari 2027. De Overeenkomsten hebben een initiële looptijd van twee (2) jaar, met een verlengingsoptie van twee (2) keer één (1) jaar. Elke Raamovereenkomst heeft hiermee een maximale looptijd van vier (4) jaar. Van toepassing op de Overeenkomsten van alle percelen (perceel 1, 2, 3 en 4). Opdrachtgever stelt Opdrachtnemer uiterlijk drie (3) maanden voor het verstrijken van de initiële/dan geldende looptijd van de Overeenkomst schriftelijk in kennis indien door Opdrachtgever gebruik wordt gemaakt van de verlengingsoptie. Indien de verlengingsoptie door Opdrachtgever niet wordt uitgeoefend, eindigt de Overeenkomst van rechtswege na het verstrijken van de in de eerste zin van dit artikel bedoelde termijn/op dat moment geldende termijn.
Los: LOT-0002
Titel: Leiden Centrum
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Leiden Zuid
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Leiden West
Interne Kennung: 4
635565-2026 - Competition
Netherlands – Agricultural, forestry, horticultural, aquacultural and apicultural services – 2026-0670 ROK Groenonderhoud gemeente Leiden
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2026-0670
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77000000 Agricultural, forestry, horticultural, aquacultural and apicultural services
Additional classification (cpv): 77310000 Planting and maintenance services of green areas
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Leiden Noord
Internal identifier: 1
Options:
Lot: LOT-0002
Title: Leiden Centrum
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Leiden Zuid
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Leiden West
Internal identifier: 4