635617-2026 - Ergebnis
Rumänien – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Alimente
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Alimente
Beschreibung: Acord-cadru de furnizare alimente pentru cresele aflate in administrarea CRESA - CRAIOVA (conform caiet de sarcini). Executarea acordului-cadru începe la data semnarii. Durata de valabilitate a acordului-cadru este de 12 luni.Transportul produselor de la furnizor la beneficiar va fi asigurat de ofertant si este inclus in pretul produsului. Nota- autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor, in masura in care solicitarile sunt transmise cu cel putin 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor : 18 zile.
Interne Kennung: 46221476202601
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Pâine
Beschreibung: Pâine. Cantitatile estimate minime si maxime pentru intreaga durata a acordului-cadru precum si cele care pot face obiectul unui contract subsecvent pentru produsele din acest lot se regasesc in caietul de sarcini.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 15811100 Brot
Los: LOT-0003
Titel: Produse lactate si oua
Beschreibung: Produse lactate si oua. Cantitatile estimate minime si maxime pentru intreaga durata a acordului-cadru precum si cele care pot face obiectul unui contract subsecvent pentru produsele din acest lot se regasesc in caietul de sarcini.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0004
Titel: Diverse produse alimentare de baza
Beschreibung: Diverse produse alimentare de baza. Cantitatile estimate minime si maxime pentru intreaga durata a acordului-cadru precum si cele care pot face obiectul unui contract subsecvent pentru produsele din acest lot se regasesc in caietul de sarcini.
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0005
Titel: Produse de origine animala - carne
Beschreibung: Produse de origine animala - carne. Cantitatile estimate minime si maxime pentru intreaga durata a acordului-cadru precum si cele care pot face obiectul unui contract subsecvent pentru produsele din acest lot se regasesc in caietul de sarcini.
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 03142000 Tierische Produkte
Los: LOT-0006
Titel: Legume si fructe
Beschreibung: Legume si fructe. Cantitatile estimate minime si maxime pentru intreaga durata a acordului-cadru precum si cele care pot face obiectul unui contract subsecvent pentru produsele din acest lot se regasesc in caietul de sarcini.
Interne Kennung: 5
Haupteinstufung (cpv): 03221000 Gemüse
Los: LOT-0007
Titel: Produse congelate, conserve din legume si fructe
Beschreibung: Produse congelate, conserve din legume si fructe. Cantitatile estimate minime si maxime pentru intreaga durata a acordului-cadru precum si cele care pot face obiectul unui contract subsecvent pentru produsele din acest lot se regasesc in caietul de sarcini.
Interne Kennung: 6
Haupteinstufung (cpv): 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse