See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków dla Krapkowickiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
Beschreibung: Dostawa leków. Zamówienia podzielone zostało na 68 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załącznikach 2.1 0 2.68
Interne Kennung: ZP 15/IX/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 zamówienia - Leki 1
Beschreibung: leki różne szczegółowo opisane w załączniku nr 2.1 do SWZ
Interne Kennung: część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 zamówienia - Leki 2
Beschreibung: leki różne szczegółowo opisane w załączniku nr 2.2 do SWZ
Interne Kennung: część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 zamówienia - Leki 3
Beschreibung: leki różne szczegółowo opisane w załączniku nr 2.3 do SWZ
Interne Kennung: część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 zamówienia - Leki 4
Beschreibung: leki różne szczegółowo opisane w załączniku nr 2.4 do SWZ
Interne Kennung: część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 zamówienia - Leki 5
Beschreibung: leki różne szczegółowo opisane w załączniku nr 2.5 do SWZ
Interne Kennung: część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 zamówienia - Leki 6
Beschreibung: leki różne szczegółowo opisane w załączniku nr 2.6 do SWZ
Interne Kennung: część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 zamówienia - Leki 7
Beschreibung: leki różne szczegółowo opisane w załączniku nr 2.7 do SWZ
Interne Kennung: część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 zamówienia - Leki 8
Beschreibung: leki różne szczegółowo opisane w załączniku nr 2.8 do SWZ
Interne Kennung: część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 zamówienia - Leki 9
Beschreibung: leki różne szczegółowo opisane w załączniku nr 2.9 do SWZ
Interne Kennung: część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 zamówienia - Leki 10
Beschreibung: leki różne szczegółowo opisane w załączniku nr 2.10 do SWZ
Interne Kennung: część 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 zamówienia - Leki 11
Beschreibung: leki różne szczegółowo opisane w załączniku nr 2.11 do SWZ
Interne Kennung: część 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 zamówienia - Leki 12
Beschreibung: leki różne szczegółowo opisane w załączniku nr 2.12 do SWZ
Interne Kennung: część 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 zamówienia - Leki 13
Beschreibung: leki różne szczegółowo opisane w załączniku nr 2.13 do SWZ
Interne Kennung: część 13
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 zamówienia - Leki 14
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w załączniku nr 2.14 do SWZ
Interne Kennung: część 14
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 zamówienia - Leki 15
Beschreibung: leki różne szczegółowo opisane w załączniku nr 2.15 do SWZ
Interne Kennung: część 15
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 zamówienia - Leki 16
Beschreibung: leki różne szczegółowo opisane w załączniku nr 2.16 do SWZ
Interne Kennung: część 16
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 zamówienia - Leki 17
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w załączniku nr 2.17 do SWZ
Interne Kennung: część 17
Los: LOT-0018
Titel: Część 18 zamówienia - Leki 18
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w załączniku nr 2.18 do SWZ
Interne Kennung: część 18
Los: LOT-0019
Titel: Część 19 zamówienia - Leki 19
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w załączniku nr 2.19 do SWZ
Interne Kennung: część 19
Los: LOT-0020
Titel: Część 20 zamówienia - Leki 20
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w załączniku nr 2.20 do SWZ
Interne Kennung: część 20
Los: LOT-0021
Titel: Część 21 zamówienia - Leki 21
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w załączniku nr 2.21 do SWZ
Interne Kennung: część 21
Los: LOT-0022
Titel: Część 22 zamówienia - Leki 22
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w załączniku nr 2.22 do SWZ
Interne Kennung: część 22
Los: LOT-0023
Titel: Część 23 zamówienia - Leki 23
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w załączniku nr 2.23 do SWZ
Interne Kennung: część 23
Los: LOT-0024
Titel: Część 24 zamówienia - Leki 24
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w załączniku nr 2.24 do SWZ
Interne Kennung: część 24
Los: LOT-0025
Titel: Część 25 zamówienia - Leki 25
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w załączniku nr 2.25 do SWZ
Interne Kennung: część 25
Los: LOT-0026
Titel: Część 26 zamówienia - Leki 26
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w załączniku nr 2.26 do SWZ
Interne Kennung: część 26
Los: LOT-0027
Titel: Część 27 zamówienia - Leki 27
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w załączniku nr 2.27 do SWZ
Interne Kennung: część 27
Los: LOT-0028
Titel: Część 28 zamówienia - Leki 28
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w załączniku nr 2.28 do SWZ
Interne Kennung: część 28
Los: LOT-0029
Titel: Część 29 zamówienia - Leki 29
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w załączniku nr 2.29 do SWZ
Interne Kennung: część 29
Los: LOT-0030
Titel: Część 30 zamówienia - Leki 30
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w załączniku nr 2.30 do SWZ
Interne Kennung: część 30
Los: LOT-0031
Titel: Część 31 zamówienia - Leki 31
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w załączniku nr 2.31 do SWZ
Interne Kennung: część 31
Los: LOT-0032
Titel: Część 32 zamówienia - Leki 32
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w załączniku nr 2.32 do SWZ
Interne Kennung: część 32
Los: LOT-0033
Titel: Część 33 zamówienia - Leki 33
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w załączniku nr 2.33 do SWZ
Interne Kennung: część 33
Los: LOT-0034
Titel: Część 34 zamówienia - Leki 34
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w załączniku nr 2.34 do SWZ
Interne Kennung: część 34
Los: LOT-0035
Titel: Część 35 zamówienia - Leki 35
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w załączniku nr 2.35 do SWZ
Interne Kennung: część 35
Los: LOT-0036
Titel: Część 36 zamówienia - Leki 36
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w załączniku nr 2.36 do SWZ
Interne Kennung: część 36
Los: LOT-0037
Titel: Część 37 zamówienia - Leki 37
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w załączniku nr 2.37 do SWZ
Interne Kennung: część 37
Los: LOT-0038
Titel: Część 38 zamówienia - Leki 38
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w załączniku nr 2.38 do SWZ
Interne Kennung: część 38
Los: LOT-0039
Titel: Część 39 zamówienia - Leki 39
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w załączniku nr 2.39 do SWZ
Interne Kennung: część 39
Los: LOT-0040
Titel: Część 40 zamówienia - Leki 40
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w załączniku nr 2.40 do SWZ
Interne Kennung: część 40
Los: LOT-0041
Titel: Część 41 zamówienia - Leki 41
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w załączniku nr 2.41 do SWZ
Interne Kennung: część 41
Los: LOT-0042
Titel: Część 42 zamówienia - Leki 42
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w załączniku nr 2.42 do SWZ
Interne Kennung: część 42
Los: LOT-0043
Titel: Część 43 zamówienia - Leki 43
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w załączniku nr 2.43 do SWZ
Interne Kennung: część 43
Los: LOT-0044
Titel: Część 44 zamówienia - Leki 44
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w załączniku nr 2.44 do SWZ
Interne Kennung: część 44
Los: LOT-0045
Titel: Część 45 zamówienia - Leki 45
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w załączniku nr 2.45 do SWZ
Interne Kennung: część 45
Los: LOT-0046
Titel: Część 46 zamówienia - Płyny infuzyjne 1
Beschreibung: płyny infuzyjne szczegółowo opisane w załączniku nr 2.46 do SWZ
Interne Kennung: część 46
Los: LOT-0047
Titel: Część 47 zamówienia - Płyny infuzyjne 2
Beschreibung: płyny infuzyjne szczegółowo opisane w załączniku nr 2.47 do SWZ
Interne Kennung: część 47
Los: LOT-0048
Titel: Część 48 zamówienia - Płyny infuzyjne 3
Beschreibung: płyny infuzyjne szczegółowo opisane w załączniku nr 2.48 do SWZ
Interne Kennung: część 48
Los: LOT-0049
Titel: Część 49 zamówienia - Leki 46
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w załączniku nr 2.49 do SWZ
Interne Kennung: część 49
Los: LOT-0050
Titel: Część 50 zamówienia - Płyny infuzyjne 4
Beschreibung: płyny infuzyjne szczegółowo opisane w załączniku nr 2.50 do SWZ
Interne Kennung: część 50
Los: LOT-0051
Titel: Część 51 zamówienia - Płyny infuzyjne 5
Beschreibung: płyny infuzyjne szczegółowo opisane w załączniku nr 2.51 do SWZ
Interne Kennung: część 51
Los: LOT-0052
Titel: Część 52 zamówienia - Płyny infuzyjne 6
Beschreibung: płyny infuzyjne szczegółowo opisane w załączniku nr 2.52 do SWZ
Interne Kennung: część 52
Los: LOT-0053
Titel: Część 53 zamówienia - Leki 47
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w załączniku nr 2.53 do SWZ
Interne Kennung: część 53
Los: LOT-0054
Titel: Część 54 zamówienia - Leki 48
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w załączniku nr 2.54 do SWZ
Interne Kennung: część 54
Los: LOT-0055
Titel: Część 55 zamówienia - Leki 49
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w załączniku nr 2.55 do SWZ
Interne Kennung: część 55
Los: LOT-0056
Titel: Część 56 zamówienia - Leki 50
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w załączniku nr 2.56 do SWZ
Interne Kennung: część 56
Los: LOT-0057
Titel: Część 57 zamówienia - Leki 51
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w załączniku nr 2.57 do SWZ
Interne Kennung: część 57
Los: LOT-0058
Titel: Część 58 zamówienia - Leki 52
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w załączniku nr 2.58 do SWZ
Interne Kennung: część 58
Los: LOT-0059
Titel: Część 59 zamówienia - Leki 53
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w załączniku nr 2.59 do SWZ
Interne Kennung: część 59
Los: LOT-0060
Titel: Część 60 zamówienia - Leki 54
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w załączniku nr 2.60 do SWZ
Interne Kennung: część 60
Los: LOT-0061
Titel: Część 61 zamówienia - płyny infuzyjne 7
Beschreibung: płyny infuzyjne szczegółowo opisane w załączniku nr 2.61 do SWZ
Interne Kennung: część 61
Los: LOT-0062
Titel: Część 62 zamówienia - leki 55
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w załączniku nr 2.62 do SWZ
Interne Kennung: część 62
Los: LOT-0063
Titel: Część 63 zamówienia - preparaty do żywienia dzieci i niemowląt
Beschreibung: preparaty do żywienia dzieci i niemowląt szczegółowo opisane w załączniku nr 2.63 do SWZ
Interne Kennung: część 63
Los: LOT-0064
Titel: Część 64 zamówienia -leki 56
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w załączniku nr 2.64 do SWZ
Interne Kennung: część 64
Los: LOT-0065
Titel: Część 65 zamówienia -leki 57
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w załączniku nr 2.65 do SWZ
Interne Kennung: część 65
Los: LOT-0066
Titel: Część 66 zamówienia -leki 58
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w załączniku nr 2.66 do SWZ
Interne Kennung: część 66
Los: LOT-0067
Titel: Część 67 zamówienia -leki 59
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w załączniku nr 2.67 do SWZ
Interne Kennung: część 67
Los: LOT-0068
Titel: Część 68 zamówienia -leki 60
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w załączniku nr 2.68 do SWZ
Interne Kennung: część 68
Los: LOT-0069
Titel: Część 69 zamówienia -leki 61
Beschreibung: leki szczegółowo opisane w załączniku nr 2.69 do SWZ
Interne Kennung: część 69