635642-2025 - Planung
Polen – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – Wykonywanie Usług Leśnych na terenie Nadleśnictwa Szklarska Poręba w roku 2026
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung zum Zweck der Verkürzung der Frist für den Eingang der Angebote
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonywanie Usług Leśnych na terenie Nadleśnictwa Szklarska Poręba w roku 2026
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r., poz. 567- "Ustawa o lasach") obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Szklarska Poręba, w roku 2026. Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy: 01.01.2026 r. - 31.12.2026 r.
Interne KennungSA.270.10.2025
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1 - L. Szklarska Poręba, Kamienno, Krokusy i Kamieńczyk
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Szklarska Poręba, w roku 2026. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung
LosLOT-0002
TitelPakiet 2 - L. Górzyniec
LosLOT-0003
TitelPakiet 3 - L. Orle, Kopaniec i Kamieniecka Góra
LosLOT-0004
TitelPakiet 4 - L. Zieleniec, Szronowiec i Rozdroże
LosLOT-0005
TitelPakiet 5- L. Jakuszyce, Michałowice i Roztoka
LosLOT-0006
TitelPakiet 6- Nasiennictwo
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej – Nasiennictwa Leśnego, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Szklarska Poręba, w roku 2026. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50% wartości niniejszego zamówienia.