635657-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – PRODUKTY LECZNICZE DO HEMOFILTRACJI I HEMODIALIZY W PAKIECIE I ORAZ PRODUKTY LECZNICZE RÓŻNE W PAKIECIE II DLA APTEKI SZPITALNEJ W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PRODUKTY LECZNICZE DO HEMOFILTRACJI I HEMODIALIZY W PAKIECIE I ORAZ PRODUKTY LECZNICZE RÓŻNE W PAKIECIE II DLA APTEKI SZPITALNEJ W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY
Beschreibung: PRODUKTY LECZNICZE DO HEMOFILTRACJI I HEMODIALIZY W PAKIECIE I ORAZ PRODUKTY LECZNICZE RÓŻNE W PAKIECIE II DLA APTEKI SZPITALNEJ W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY
Interne Kennung: ZP-PN-32/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PRODUKTY LECZNICZE DO HEMOFILTRACJI I HEMODIALIZY W PAKIECIE I DLA APTEKI SZPITALNEJ W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY
Beschreibung: PAKIET I – PRODUKTY LECZNICZE DO HEMOFILTRACJI I HEMODIALIZY - poz. 1 - 3 (według Części XII A SWZ)
Interne Kennung: ZP-PN-32/2026.I
Los: LOT-0002
Titel: PRODUKTY LECZNICZE RÓŻNE W PAKIECIE II DLA APTEKI SZPITALNEJ W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY
Beschreibung: PAKIET II - PRODUKTY LECZNICZE RÓŻNE - poz. 1 - 10 (według Części XII A SWZ)
Interne Kennung: ZP-PN-32/2026.II
635657-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP-PN-32/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: ZP-PN-32/2026.I
Lot: LOT-0002
Internal identifier: ZP-PN-32/2026.II