2. Verfahren
Verfahren
Titel: Διακήρυξη 43/2026
Beschreibung: Διακήρυξη για την προμήθεια των ειδών «Φωτοαντιγραφικό Χαρτί Α4 και Α3» (cpv: 30197643-5, Φωτοαντιγραφικό χαρτί) για τις ανάγκες της Κεντρικής Υπηρεσίας και των Κέντρων Υγείας αρμοδιότητας της 4ης Υγειονομικής Περιφέρειας Μακεδονίας και Θράκης
Interne Kennung: 43/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30197643 Fotokopierpapier
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30197643 Fotokopierpapier
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 43/2026 προμήθεια των ειδών «Φωτοαντιγραφικό Χαρτί Α4 και Α3» (cpv: 30197643-5, Φωτοαντιγραφικό χαρτί) για τις ανάγκες της Κεντρικής Υπηρεσίας και των Κέντρων Υγείας αρμοδιότητας της 4ης Υγειονομικής Περιφέρειας Μακεδονίας και Θράκης
Beschreibung: προμήθεια των ειδών «Φωτοαντιγραφικό Χαρτί Α4 και Α3» (cpv: 30197643-5, Φωτοαντιγραφικό χαρτί) για τις ανάγκες της Κεντρικής Υπηρεσίας και των Κέντρων Υγείας αρμοδιότητας της 4ης Υγειονομικής Περιφέρειας Μακεδονίας και Θράκης
Menge: 25 150 Stück
2. Procedure
Procedure
Title: Διακήρυξη 43/2026
Internal identifier: 43/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30197643 Photocopier paper
Additional classification (cpv): 30197643 Photocopier paper
5. Lot
Lot: LOT-0001
Quantity: 25 150 pieces