635667-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Gartenbau – Usługa polegająca na utrzymaniu zieleni w pasach drogowych znajdujących się w granicach administracyjnych Miasta Rzeszowa
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa polegająca na utrzymaniu zieleni w pasach drogowych znajdujących się w granicach administracyjnych Miasta Rzeszowa
BeschreibungOpis: W ramach utrzymania zieleni w pasach drogowych znajdujących się w granicach administracyjnych Miasta Rzeszowa, Wykonawca usługi realizował będzie następujące prace: 1) koszenie trawników w pasach drogowych ulic wraz z pielęgnacją istniejących nasadzeń - do 1 200 ha 2) wycinka oraz cięcia pielęgnacyjne i sanitarne drzew i krzewów - w ilościach wskazanych w formularzu cenowym, 3) zakładanie i pielęgnacja trawników oraz prace porządkowo - remontowe związane z utrzymaniem terenów będących w utrzymaniu ZZM w Rzeszowie - w ilościach wskazanych w formularzu cenowym, 4) pozostałe czynności niezbędne do pielęgnacji i utrzymania zieleni na terenach pasów drogowych - w ilościach wskazanych w formularzu cenowym, 5) nasadzenia i pielęgnacja materiału roślinnego sezonowego w donicach kwiatowych wiszących na lampach, w donicach i wieżach kwiatowych ustawionych w pasach drogowych oraz kwietnikach ziemnych około 29 000 szt., wraz z ich utrzymaniem w sezonie wegetacyjnym - 7 miesięcy Powyższe czynności wykonywane będą w pasach drogowych ulic miasta Rzeszowa o powierzchni około 260 ha. Na cały czas trwania umowy Wykonawca ma posiadać: - wymagane ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach, uprawnienia w zakresie niezbędnym do gospodarowania odpadami komunalnymi, - umowę zawartą z regionalną instalacją do przetwarzania odpadów komunalnych, bądź zastępczymi instalacjami przewidzianymi do obsługi Regionu Centralnego zgodnie z Planem Gospodarki Odpadami dla Województwa Podkarpackiego na przyjmowanie odpadów komunalnych i odpadów z pielęgnacji terenów zielonych, Wielkość/Zakres: granice administracyjne miasta Rzeszowa.
Interne KennungZP-A.271.88.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211500 Baumpflege, 90511300 Müllsammlung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji: 1. Rodzaj i maksymalna wartość opcji: Wartość przewidywanych zamówień w ramach opcji: 3 072 212,30 zł netto. Zakres zamówienia objętego opcją: wszystkie pozycje wymienione w formularzu cenowym, z wyłączeniem przechowywania elementów małej architektury, obsadzenia, pielęgnacji i utrzymania kwietników sezonowych, pojemników w pasach drogowych, donic wiszących na latarniach i wieżach kwiatowych. 2. Okoliczności skorzystania z opcji: Po realizacji zamówienia w zakresie podstawowym zamawiający skorzysta z prawa opcji, warunkiem będzie posiadanie środków finansowych na realizację usług. Szczegółowe warunki prawa opcji zostały zawarte w § 2 wzoru umowy.