See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń medycznych na Blok Operacyjny, OAiIT oraz do endoskopii i zabiegów operacyjnych w ramach zadania pn. „Rozwój i modernizacja infrastruktury onkologicznej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku"- 16 pakietów
Beschreibung: Otwarta
Vorherige Bekanntmachung: 626890-2025
Interne Kennung: SZP.2910.16.(37/ZP/25).2025.EP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: stół operacyjny
Interne Kennung: Pakiet 1
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: lampa operacyjna
Interne Kennung: Pakiet 2
Menge: 4 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: aparat do znieczulania
Interne Kennung: Pakiet 3
Menge: 2 Stück
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: diatermia
Interne Kennung: Pakiet 4
Menge: 3 Stück
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: ssak elektryczny
Interne Kennung: Pakiet 5
Menge: 9 Stück
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: kardiomonitor
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: Pompa infuzyjna
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: Zestaw do nauczania RKO
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: Lampa zabiegowa bezcieniowa mobilna
Interne Kennung: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Beschreibung: myjnia dezynfektor
Interne Kennung: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Beschreibung: Morcelator
Interne Kennung: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Beschreibung: nóż wodny
Interne Kennung: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Beschreibung: Zestaw narzędzi neurochirurgicznych
Interne Kennung: Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Beschreibung: cystoskop giętki
Interne Kennung: Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15
Beschreibung: wideocystoskop giętki
Interne Kennung: Pakiet 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16
Beschreibung: wieża do sali endoskopowej -1 szt. (zestaw)
Interne Kennung: Pakiet 16