635761-2026 - Ergebnis
Tschechien – Streichkäse – 26-011.2 Sýry tavené – pořízení a ochraňování
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 26-011.2 Sýry tavené – pořízení a ochraňování
Beschreibung: Předmětem VZ je pořízení a ochraňování 100 tun sýrů tavených (dále také „sýry“). Sýry budou jako součást státních hmotných rezerv majetkem ČR. Správa jako zadavatel v souladu se zákonem č. 97/1993 Sb., o působnosti Správy státních hmotných rezerv, ve znění pozdějších předpisů, zajišťuje obranyschopnost a obranu státu, odstraňování následků krizových situací a ochranu životně důležitých hospodářských zájmů státu. Předmět VZ je rozdělen dle ust. § 35 zákona na 2 samostatné části, a sice: 1. část VZ: Pořízení a ochraňování 50 tun sýrů tavených. 2. část VZ: Pořízení a ochraňování 50 tun sýrů tavených.
Interne Kennung: 12999/26-SSHR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15545000 Streichkäse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63100000 Frachtumschlag, Frachtlagerung und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. část VZ: Pořízení a ochraňování 50 tun sýrů tavených
Beschreibung: Pořízení a ochraňování 50 tun sýrů tavených.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Blíže viz čl. 13 odst.13.1 zadávací dokumentace
Los: LOT-0002
Titel: 2. část VZ: Pořízení a ochraňování 50 tun sýrů tavených
Interne Kennung: 2