See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering, inbedrijfstelling en onderhoud van een moleculaire biologieautomaat en levering van kits voor HPV-screening
Beschreibung: Levering, inbedrijfstelling en onderhoud van een moleculaire biologieautomaat en levering van kits voor HPV-screening
Interne Kennung: PPP0KC-2433/5210/Hecapp/2025/PO/Automate HPV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Hecapp/2025/PO/Automate HPV_1