See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa części i akcesoriów do pojazdów służbowych marki Suzuki - zadanie nr 12
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych i akcesoriów do pojazdów służbowych eksploatowanych przez Komendę Wojewódzką Policji w Opolu, wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik do specyfikacji warunków zamówienia (SWZ). Podane ilości asortymentu w opisie przedmiotu zamówienia, należy traktować jako wielkość przybliżoną. Ilość zamawianego asortymentu może ulec zmniejszeniu w trakcie trwania umowy, w zależności od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego, bez prawa do roszczeń po stronie Wykonawcy. Zamawiający będzie składał zamówienie partiami (w częściach), które w dalszej treści umowy będą określane jako „jednorazowe zamówienie”. Odbiór dokonywany będzie sukcesywnie partiami (w częściach) przez Zamawiającego ze wskazanego przez Wykonawcę punktu znajdującego się w granicach administracyjnych miasta Opola lub Wykonawca dostarczy zamówione części na adres Wydziału Transportu Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu; ul. Oleska 95, 45-232 Opole, w terminie do trzech dni roboczych od otrzymania przez Wykonawcę ,,jednorazowego zamówienia”, przesłanego przez Zamawiającego telefaksem lub na adres e-mail Wykonawcy.
Vorherige Bekanntmachung: 739880-2025
Interne Kennung: WS-ZF.2380.96.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa części i akcesoriów do pojazdów służbowych marki Suzuki- zadanie nr 12