See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa opieki serwisowej systemu komputerowego pn. „Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Śląskiego” wdrożonego w Wydziale Nadzoru Prawnego Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup usługi serwisowej i opieki autorskiej systemu komputerowego p.n. „Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Śląskiego” wdrożonego w Wydziale Nadzoru Prawnego Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego Wykonawca musi zobowiązać się do świadczenia na rzecz Zamawiającego usługi serwisu autorskiego polegającej na: 1) dostosowaniu systemu do zmieniających się przepisów prawa, 2) automatycznej aktualizacji nowych wersji, 3) doradztwa w zakresie eksploatacji systemu, 4) pomocy hot-line w dni robocze w godzinach 9:00–16:00, 5) rozwiązywaniu problemów oraz konsultacji w formie asyst technicznych w siedzibie urzędu. Termin realizacji zamówienia: 01.01.2026-31.12.2026
Interne Kennung: BAI.272.112.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa serwisowa i opieka autorska systemu komputerowego p.n. „Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Śląskiego”