See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Żmigród w roku 2026.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego, szkółkarstwa, nasiennictwa, działalności edukacyjnej, gospodarki łowieckiej oraz łąkowo-rolnej do wykonania na terenie Nadleśnictwa Żmigród w roku 2026.
Interne Kennung: SA.270.1.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 Wykonywanie usług leśnych z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania turystycznego w leśnictwach Olsza i Koniowo.
Beschreibung: Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania turystycznego określają szczegółowo załączniki do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 Wykonywanie usług leśnych z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania turystycznego w leśnictwach Łąki i Ujeździec
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 Wykonywanie usług leśnych z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania turystycznego w leśnictwach Gruszeczka i Radziądz.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 Wykonywanie usług leśnych z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania turystycznego w leśnictwach Wilkowo, Borek i Niezgoda.
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 Wykonywanie usług leśnych z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania turystycznego w leśnictwach Przywsie i Chodlewo.
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 Wykonywanie usług z zakresu szkółkarstwa, nasiennictwa, gospodarki łowieckiej , łąkowo – rolnej oraz działalności edukacyjnej w Nadleśnictwie Żmigród.
Beschreibung: Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu szkółkarstwa, nasiennictwa, gospodarki łowieckiej , łąkowo – rolnej oraz działalności edukacyjnej, które określają szczegółowo załączniki do SWZ.