2. Verfahren
Verfahren
Titel: Architectenselectie Campus Terneuzen
Beschreibung: Het ontwerp dat gerealiseerd dient te worden betreft een totaal ontwerp van Campus Terneuzen. Dit betekent dat er één of meerdere gebouwen ontworpen worden (huisvesting) inclusief de bijbehorende ruimtelijke inrichting en ontsluiting naar de omgeving buiten het onderzoeksgebied. Er dient daarom een integraal ontwerp gerealiseerd te worden, waarin genoemde aspecten naar voren komen en dat aansluit op de geschetste visie en uitgangspunten. 1
Interne Kennung: 2025-E04
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbesteding verloopt volgens de procedure van de concurrentiegerichte dialoog, deze bestaat uit een selectiefase en een gunningsfase. Deze selectieleidraad heeft enkel betrekking op de selectiefase. De selectiefase start met het verzenden van deze selectieleidraad. Doel van de selectiefase is om te komen tot vijf (5) geselecteerde gegadigden die doorgaan naar de gunningsfase. Op basis van selectiecriteria wordt het aantal gegadigden – voor zover nodig – teruggebracht tot maximaal vijf (5) gegadigden. De tweede fase is de gunningsfase. Het doel van deze fase is om te komen tot uiteindelijk één gegunde partij.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Gedurende de looptijd van de Overeenkomst behoudt Opdrachtgever zich het recht voor om de Opdracht als volgt te wijzigen: 1. Opleveren Voorlopig Ontwerp aan onderhavige Opdracht; 2. Opleveren DO toevoegen aan onderhavige Opdracht; 3. Opleveren TO toevoegen aan onderhavige Opdracht; 4. Opleveren UO toevoegen aan onderhavige Opdracht; 5. Deelname aanbesteding van een aannemer toevoegen aan onderhavige Opdracht; 6. Esthetisch toezicht gedurende de bouwfase toevoegen aan onderhavige Opdracht; 7. Directievoerder tijdens de bouwfase toevoegen aan onderhavige Opdracht; 8. Toezichthouder tijdens de bouwfase toevoegen aan onderhavige Opdracht. 9. Ontwerp voor bvo Scalda (11.745m2) toevoegen aan onderhavige Opdracht; 10. Ontwerp voor bvo bedrijfsleven (560m2 toevoegen aan onderhavige Opdracht; 11. Ontwerp voor bvo Hulst & Sluis (483m2) toevoegen aan onderhavige Opdracht;