2. Verfahren
Verfahren
Titel: Oprava čtyř laboratoří asistentů zubního technika a diplomovaných zubních techniků – interiérové vybavení
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je výroba, dodávka a montáž interiérového vybavení do objektu školy v rozsahu podle PROJEKTU a SMLOUVY. Součástí je i dodávka a montáž (zabudování) odsávacích jednotek pro laboratorní stoly. Jedná se o výrobu, dodání a montáž nábytku a souvisejícího vybavení pro laboratoře pro výuku asistentů zubního technika a diplomovaných zubních techniků. Podrobný rozsah dodávek, které požaduje zadavatel vyrobit, dodat a namontovat je blíže specifikován v PROJEKTU a v SOUPISU.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39113600 Bänke, 39151100 Regalanlagen, 45421153 Installation von Einbaumöbeln
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1