2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utworzenie ekspozycji stałej Europejskiego Centrum Templariuszy w ramach zadania pod nazwą „Rozwój gospodarczy i turystyczny Opatowa poprzez utworzenie Europejskiego Centrum Templariuszy, nawiązującego do obecności Zakonu na Ziemi Opatowskiej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, wykonanie oraz wdrożenie multimedialnej ekspozycji, wykorzystującej najnowsze technologie 3D, pod nazwą Europejskie Centrum Templariuszy w Opatowie, poświęconej historii zakonu templariuszy oraz ich związków z Polską i Opatowem opartych na najnowszych badaniach i aktualnej wiedzy historycznej uzupełnionej aranżacją scenograficzną nawiązującą do epoki średniowiecza. W zakres prac wchodzą: usługi projektowe, roboty budowlane, dostawa sprzętu radiowego, telewizyjnego i telekomunikacyjnego, wyposażenie: meble, urządzenia wystawowe, sprzęt AV i multimedia. 1) Adres obiektu budowlanego, którego dotyczy program funkcjonalno-użytkowy: Opatów, ul. Słowackiego 1, działka nr ew.: 1276, jed. 260604_4 obr.0001 2) Celem inwestycji jest organizacja multimedialnej ekspozycji poświęconej historii zakonu templariuszy oraz ich związków z Polską i Opatowem opartych na najnowszych badaniach i aktualnej wiedzy historycznej uzupełnionej aranżacją scenograficzną nawiązującą do epoki średniowiecza. Powierzchnia użytkowa budynku (parter): 473,80 m2 Powierzchnia posadzki objęta inwestycją: 418,43 m2 Powierzchnia ścian objęta inwestycją: 666,86 m2 Powierzchnia dziedzińca: 102,40 m2
Interne Kennung: IMK.II.271.13.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45212310 Bauarbeiten für Ausstellungsgebäude
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Zp2/2023
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212932 Entwicklung von Unterhaltungssoftware
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39133000 Auslagensysteme, 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45212310 Bauarbeiten für Ausstellungsgebäude