635837-2026 - Auftragsänderung
Estland – Bauarbeiten für Schulgebäude – Hiiu põhikool (HIKO), Raudtee 55 ehitustööd
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hiiu põhikool (HIKO), Raudtee 55 ehitustööd
Beschreibung: Hiiu põhikool (HIKO), Raudtee 55 ehitustööd / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 278321-0000
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude
5. Los
Los: LOT-0000