2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i uruchomienie generatora ciekłego azotu z powietrza atmosferycznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i uruchomienie generatora ciekłego azotu z powietrza atmosferycznego. Szczegółowy opis Przedmiotu zamówienia określony został w TOM III SWZ OPZ. Zakres zadań i wymagania określa również TOM II SWZ PPU – Projektowane postanowienia umowne.
Interne Kennung: EZP.270.45.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42511200 Maschinen zum Verflüssigen von Luft oder anderen Gasen
5. Los
Los: LOT-0001