2. Verfahren
Verfahren
Titel: Selectie leverancier voor Servicedesk, Werkplek en Netwerk
Beschreibung: Het selecteren van een leverancier voor de levering van een skilled servicedesk, managed digitale werkplek en netwerkverbindingen (WAN/LAN). Ongeveer 300 eindgebruikers op 28 locaties.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Levering servicedesk, werkplek, netwerk
Beschreibung: De gehele gunning wordt door de huidige verwovenheid gezien als 1 perceel voor zowel servicedesk, werkplek en netwerk.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot twee keer verlengen met twee jaar.