635881-2026 - Wettbewerb
Polen – Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels – Zakup usług hotelarsko-gastronomicznych wraz z obsługą szkoleń, narad lub spotkań oraz pobytem pracowników ARiMR w ośrodkach szkoleniowych.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup usług hotelarsko-gastronomicznych wraz z obsługą szkoleń, narad lub spotkań oraz pobytem pracowników ARiMR w ośrodkach szkoleniowych.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa z siedzibą w Warszawie (zwaną dalej „Zamawiającym” lub „ARiMR”) usługi hotelarsko-gastronomicznej wraz z obsługą szkoleń, narad lub spotkań oraz pobytem pracowników ARiMR w ośrodkach szkoleniowych na którą składać się mogą w szczególności następujące rodzaje świadczeń: (1) zapewnienie zakwaterowania z wyżywieniem uczestnikom szkoleń, (2) zapewnienie sal konferencyjnych z wyposażeniem, zapewnienie serwisu kawowego oraz sali eventowej, (3) zapewnienie transportu. Szczegółowy opis wymagań został zawarty w załączniku nr 1 do projektowanych postanowień umowy (dalej: „p.p.u.”) stanowiących Załącznik nr 8 do SWZ. 2. Zamawiający wymaga, aby wykonanie przedmiotu zamówienia nastąpiło na warunkach i zasadach określonych w p.p.u., stanowiącymi Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.2610.33.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Ofertę należy złożyć pod rygorem nieważności w formie elektronicznej, podpisaną kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osoby upoważnione do tych czynności. Wykonawca składa ofertę na Formularzu Ofertowym wg Załącznika nr 1.1 – 1.3. do SWZ za pośrednictwem Platformy Zakupowej. 2. Wykonawca obowiązany jest złożyć wraz z ofertą następujące dokumenty oraz przedmiotowe środki dowodowe: 2.1. Odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru, w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania. (Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia takich dokumentów, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów). 2.2. Pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie osoby działającej w imieniu Wykonawcy do jego reprezentowania, jeżeli oferta nie została podpisana przez osoby upoważnione do tych czynności dokumentem rejestracyjnym. (jeżeli umocowanie do reprezentowania nie wynika z dokumentu rejestrowego, o którym mowa w pkt 2.1.). 2.3. Dowód wniesienia wadium. Jeżeli Wykonawca wnosi wadium w formie gwarancji lub poręczenia Wykonawca przekazuje Zamawiającemu oryginał gwarancji lub poręczenia, w postaci elektronicznej zgodnie z art. 97 ust. 10 ustawy. W przypadku wniesienia wadium w innej formie niż pieniądz, powinno ono obowiązywać przez cały okres związania ofertą. 2.4. Zobowiązanie podmiotów udostępniających zasoby do oddania Wykonawcy do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że Wykonawca realizując zamówienie będzie dysponował niezbędnymi zasobami, jeżeli Wykonawca powołuje się na zasoby innych podmiotów. Zobowiązanie winno być podpisane przez osobę upoważnioną do reprezentacji podmiotu udostępniającego zasoby. Zapisy pkt 2.1. i 2.2. oraz Rozdz. IV.5. SWZ stosuje się odpowiednio. 2.5. Oświadczenie własne Wykonawcy, oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 u.P.z.p. oraz w zakresie braku podstaw wykluczenia na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 oraz art. 7 ustawy o szczególnych rozwiązaniach. Wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 3 do SWZ. 2.6. Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia w zakresie wskazania, które usługi wykonają poszczególni Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia (członkowie konsorcjum). Wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 4 do SWZ. 2.7. W celu potwierdzenia zgodności oferowanego ośrodka szkoleniowego z minimalnymi wymaganiami Zamawiającego określonymi w opisie przedmiotu zamówienia tj. w Załączniku nr 1 do projektowanych postanowień umowy wraz z załącznikami stanowiących Załącznik nr 8 do SWZ, Zamawiający żąda złożenia następujących przedmiotowych środków dowodowych: 2.7.1. Oświadczenia Wykonawcy (wg. pkt 1 Formularza Ofertowego stanowiącego Załącznik nr 1.1. – 1.3. do SWZ) stosownie do części zamówienia wybranej przez Wykonawcę) w zakresie: 2.7.1.1. wskazania nazwy i adresu zaoferowanego ośrodka szkoleniowego; 2.7.1.2. potwierdzenia spełniania przez zaoferowany ośrodek wszystkich wymagań określonych w Załączniku nr 1.1 – 1.3 do p.p.u. wraz z załącznikami stanowiącymi Załącznik nr 8 SWZ, stosownie do części zamówienia wybranej przez Wykonawcę; 2.7.1.3. oświadczenia o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie, na zasadach określonych w SWZ, wizyty referencyjnej w ośrodku szkoleniowym wskazanym w Formularzu Ofertowym w celu zweryfikowania przez Zamawiającego czy zaoferowany przez Wykonawcę ośrodek szkoleniowy spełniania wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 zamówienia – Ośrodek nr I
Beschreibung: 1.1.1. Przedmiotem zamówienia jest zakup usług hotelarsko-gastronomicznych wraz z obsługą szkoleń, narad lub spotkań oraz pobytem pracowników ARiMR w ośrodkach szkoleniowych, na który składać się mogą w szczególności następujące rodzaje świadczeń: zapewnienie zakwaterowania z wyżywieniem uczestnikom szkoleń, zapewnienie sal konferencyjnych z wyposażeniem i serwisu kawowego oraz sali eventowej, a także transportu, realizowany poprzez sukcesywny wynajem ośrodka - OŚRODEK nr I, położonego w granicach administracyjnych powiatu Pruszkowskiego lub Piaseczyńskiego. 1.1.2. Ze względu na konieczność zapewnienia uczestnikom szkoleń ciszy, spokoju i możliwości skupienia się podczas zajęć, ośrodek powinien być położony w odległości nie mniejszej niż 400 m od drogi krajowej lub drogi wojewódzkiej (licząc odległość w linii prostej). 1.1.3. W ramach usług świadczonych w OŚRODKU nr I składać się będą w szczególności następujące rodzaje świadczeń: 1.1.3.1. zapewnienie zakwaterowania z wyżywieniem uczestnikom szkoleń, 1.1.3.2. zapewnienie sal konferencyjnych z wyposażeniem, serwisu kawowego oraz sali eventowej, 1.1.3.3. transport dla uczestników szkoleń trasą wskazaną przez Zamawiającego (w tym drogi płatne). 1.1.4. Zamawiający wymaga osobistego wykonania zamówienia w zakresie usług hotelarskich z zastrzeżeniem § 2 ust. 4 p.p.u., tj. w przypadku, gdy realizacja zamówienia w pełnym zakresie we wskazanym przez Zamawiającego terminie jest niemożliwa, Wykonawca poinformuje Zamawiającego o tym fakcie drogą elektroniczną najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych po złożeniu zamówienia. W takim przypadku Wykonawca zobowiązany jest wskazać inny ośrodek. Ośrodek ten musi spełniać wymogi lokalizacji i standardu określonych w opisie przedmiotu zamówienia dla OŚRODKA nr I. Wybór ośrodka musi uzyskać akceptację Zamawiającego. 1.1.5. Zamawiający zapłaci jedynie za faktycznie zrealizowaną przez Wykonawcę usługę, bezpośrednio związaną z organizacją szkolenia, tj.: za faktycznie wykorzystaną przez uczestników liczbę pokoi noclegowych, faktycznie wykorzystaną liczbę sal konferencyjnych i eventowych oraz liczbę przejazdów autokarem lub busem na następujących trasach: • Trasa 1: Warszawa, ul. Poleczki 33 - miejsce organizacji szkolenia. • Trasa 2 (do wyboru przez Zamawiającego): Warszawa, parking przed Pałacem Kultury i Nauki – Warszawa, ul. Poleczki 33 – miejsce organizacji szkolenia lub Warszawa, ul. Poleczki 33 - Warszawa, parking przed Pałacem Kultury i Nauki – miejsce organizacji szkolenia. Wyżej wymienione trasy mogą być realizowane w zależności od potrzeb Zamawiającego w kierunku odwrotnym. Natomiast zapłata za posiłki i serwisy kawowe będzie zgodna z zamówieniem lub zmianą do zamówienia, o ile taka zmiana została przesłana do Wykonawcy. 1.1.6. W okresie obowiązywania umowy Zamawiający zobowiązuje się do zrealizowania zamówień, których łączna wartość brutto wyniesie nie mniej niż 200 000,00 zł brutto. 1.1.7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dotyczący części nr 1 zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 do p.p.u., stanowiących Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1 zamówienia
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 zamówienia – Ośrodek nr II
Beschreibung: 1.2. Część nr 2 zamówienia – Ośrodek nr II 1.2.1. Przedmiotem zamówienia jest zakup usług hotelarsko-gastronomicznych wraz z obsługą szkoleń, narad lub spotkań oraz pobytem pracowników ARiMR w ośrodkach szkoleniowych, na który składać się mogą w szczególności następujące rodzaje świadczeń: zapewnienie zakwaterowania z wyżywieniem uczestnikom szkoleń, zapewnienie sal konferencyjnych z wyposażeniem, serwisu kawowego oraz sali eventowej, a także transportu, realizowany poprzez sukcesywny wynajem ośrodka - OŚRODEK nr II, położonego w granicach administracyjnych powiatu Grodziskiego, Nowodworskiego, Węgrowskiego, Żyrardowskiego, Sochaczewskiego, Garwolińskiego, Otwockiego, Mińskiego). 1.2.2. Ze względu na konieczność zapewnienia uczestnikom szkoleń ciszy, spokoju i możliwości skupienia się podczas zajęć, ośrodek powinien być położony w odległości nie mniejszej niż 400 m od drogi krajowej lub drogi wojewódzkiej (licząc odległość w linii prostej). 1.2.3. Na obsługę szkoleń w OŚRODKU nr II składać się będą w szczególności następujące rodzaje świadczeń: 1.2.3.1. zapewnienie zakwaterowania z wyżywieniem uczestnikom szkoleń, 1.2.3.2. zapewnienie sal konferencyjnych z wyposażeniem, serwisu kawowego oraz sali eventowej, 1.2.3.3. transport dla uczestników szkoleń trasą wskazaną przez Zamawiającego (w tym drogi płatne). 1.2.4. Zamawiający wymaga osobistego wykonania zamówienia w zakresie usług hotelarskich z zastrzeżeniem § 2 ust. 4 p.p.u., tj. w przypadku, gdy realizacja zamówienia w pełnym zakresie we wskazanym przez Zamawiającego terminie jest niemożliwa, Wykonawca poinformuje Zamawiającego o tym fakcie drogą elektroniczną najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych po złożeniu zamówienia. W takim przypadku Wykonawca zobowiązany jest wskazać inny ośrodek. Ośrodek ten musi spełniać wymogi lokalizacji i standardu określonych w opisie przedmiotu zamówienia dla OŚRODKA nr II. Wybór ośrodka musi uzyskać akceptację Zamawiającego. 1.2.5. Zamawiający zapłaci jedynie za faktycznie zrealizowaną przez Wykonawcę usługę, bezpośrednio związaną z organizacją szkolenia, tj.: za faktycznie wykorzystaną przez uczestników liczbę pokoi noclegowych, faktycznie wykorzystaną liczbę sal konferencyjnych i eventowych oraz liczbę przejazdów autokarem lub busem na następujących trasach : • Trasa 1: Warszawa, ul. Poleczki 33 – miejsce organizacji szkolenia. • Trasa 2 (do wyboru przez Zamawiającego): Warszawa, parking przed Pałacem Kultury i Nauki – Warszawa, ul. Poleczki 33 – miejsce organizacji szkolenia lub Warszawa, ul. Poleczki 33 - Warszawa, parking przed Pałacem Kultury i Nauki – miejsce organizacji szkolenia. Wyżej wymienione trasy mogą być realizowane w zależności od potrzeb Zamawiającego w kierunku odwrotnym. Natomiast zapłata za posiłki i serwisy kawowe będzie zgodna z zamówieniem lub zmianą do zamówienia, o ile taka zmiana została przesłana do Wykonawcy. 1.2.6. W okresie obowiązywania umowy Zamawiający zobowiązuje się do zrealizowania zamówień, których łączna wartość brutto wyniesie nie mniej niż 200 000,00 zł brutto. 1.2.7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dotyczący części nr 2 zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 do p.p.u., stanowiących Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2 zamówienia
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 zamówienia – Ośrodek nr III
Beschreibung: 1.3. Część nr 3 zamówienia – Ośrodek nr III 1.3.1. Przedmiotem zamówienia jest zakup usług hotelarsko-gastronomicznych wraz z obsługą szkoleń, narad lub spotkań oraz pobytem pracowników ARiMR w ośrodkach szkoleniowych, na który składać się mogą w szczególności następujące rodzaje świadczeń: zapewnienie zakwaterowania z wyżywieniem uczestnikom szkoleń, zapewnienie sal konferencyjnych z wyposażeniem, serwisu kawowego oraz sali eventowej, a także transportu, realizowany poprzez sukcesywny wynajem ośrodka - OŚRODEK nr III, położonego w odległości do 100 km od miejsca wskazanego w umowie jako adres do korespondencji Zamawiającego (licząc odległość w linii prostej od kancelarii Zamawiającego znajdującej się w Warszawie przy ul. Poleczki 33 do wejścia do budynku ośrodka według informacji zawartych w Google Maps) z wyłączeniem ośrodków położonych w granicach administracyjnych powiatów Pruszkowskiego, Piaseczyńskiego, Grodziskiego, Nowodworskiego, Węgrowskiego, Żyrardowskiego, Sochaczewskiego, Garwolińskiego, Otwockiego, Mińskiego oraz ośrodków położonych w granicach administracyjnych Warszawy. 1.3.2. Ze względu na konieczność zapewnienia uczestnikom szkoleń ciszy, spokoju i możliwości skupienia się podczas zajęć, ośrodek powinien być położony w odległości nie mniejszej niż 400 m od drogi krajowej lub drogi wojewódzkiej (licząc odległość w linii prostej). 1.3.3. Na obsługę szkoleń w OŚRODKU nr III składać się będą w szczególności następujące rodzaje świadczeń: 1.3.3.1. zapewnienie zakwaterowania z wyżywieniem uczestnikom szkoleń, 1.3.3.2. techniczna obsługa szkoleń, w tym zapewnienie sal konferencyjnych z wyposażeniem i serwisu kawowego oraz Sali eventowej, 1.3.3.3. transport dla uczestników szkoleń trasą wskazaną przez Zamawiającego (w tym drogi płatne). 1.3.4. Zamawiający wymaga osobistego wykonania zamówienia w zakresie usług hotelarskich z zastrzeżeniem § 2 ust. 4 p.p.u., tj. w przypadku, gdy realizacja zamówienia w pełnym zakresie we wskazanym przez Zamawiającego terminie jest niemożliwa, Wykonawca poinformuje Zamawiającego o tym fakcie drogą elektroniczną najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych po złożeniu zamówienia. W takim przypadku Wykonawca zobowiązany jest wskazać inny ośrodek. Ośrodek ten musi spełniać wymogi lokalizacji i standardu określonych w opisie przedmiotu zamówienia dla OŚRODKA nr III. Wybór ośrodka musi uzyskać akceptację Zamawiającego. 1.3.5. Zamawiający zapłaci jedynie za faktycznie zrealizowaną przez Wykonawcę usługę, bezpośrednio związaną z organizacją szkolenia, tj.: za faktycznie wykorzystaną przez uczestników liczbę pokoi noclegowych, faktycznie wykorzystaną liczbę sal konferencyjnych i eventowych oraz liczbę przejazdów autokarem lub busem na następujących trasach • Trasa 1: Warszawa, ul. Poleczki 33 – miejsce organizacji szkolenia. • Trasa 2 (do wyboru przez Zamawiającego): Warszawa, parking przed Pałacem Kultury i Nauki – Warszawa, ul. Poleczki 33 – miejsce organizacji szkolenia lub Warszawa, ul. Poleczki 33 - Warszawa, parking przed Pałacem Kultury i Nauki – miejsce organizacji szkolenia. Wyżej wymienione trasy mogą być realizowane w zależności od potrzeb Zamawiającego w kierunku odwrotnym. Natomiast zapłata za posiłki i serwisy kawowe będzie zgodna z zamówieniem lub zmianą do zamówienia, o ile taka zmiana została przesłana do Wykonawcy. 1.3.6. W okresie obowiązywania umowy Zamawiający zobowiązuje się do zrealizowania zamówień, których łączna wartość brutto wyniesie nie mniej niż 200 000,00 zł brutto. 1.3.7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dotyczący części nr 3 zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 do p.p.u., stanowiących Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 3 zamówienia