See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bolnički robot za skladištenje i pripremu terapije
Beschreibung: Predmet nabave je bolnički robot za skladištenje i pripremu terapije, odnosno automatizirani sustav skladištenja s pripremom isporuke lijekova bolničkim odjelima, koji se sastoji od: • automatiziranog sustava skladištenja s robotskom rukom (s mogućnošću naknadne ugradnje druge robotske ruke), • sustava za automatsko uskladištenje (unos) pakiranja lijekova s ulaznom trakom, • sustava transportnih (pokretnih) traka za dostavu pakiranja na izlazna mjesta izdavanja, uključujući projektiranje/planiranje montaže, transport, ugradnju, puštanje u rad, edukaciju djelatnika i jamstvo, sve prema tehničkim specifikacijama. Ponuditelj je obvezan ponuditi cjelokupan predmet nabave. Nije dopušteno nuditi samo dio predmeta nabave.
Interne Kennung: 91/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0000
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte, 51410000 Installation von medizinischen Einrichtungen