635906-2026 - Wettbewerb
Polen – Antiseptika und Desinfektionsmittel – Dostawa preparatów i środków do dezynfekcji dla potrzeb USK-1
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa preparatów i środków do dezynfekcji dla potrzeb USK-1
Beschreibung: Szczegółowy opis poszczególnych pakietów znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-261-52/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 – Polipropylenowe chusteczki sporobójcze
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet 1 – Polipropylenowe chusteczki sporobójcze
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET 2 – Roztwór do oczyszczania i płukania ran
Interne Kennung: PAKIET 2 – Roztwór do oczyszczania i płukania ran
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET 3 – Preparaty do dezynfekcji narzędzi
Interne Kennung: PAKIET 3 – Preparaty do dezynfekcji narzędzi
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET 4 – Preparaty do dezynfekcji endoskopów
Interne Kennung: PAKIET 4 – Preparaty do dezynfekcji endoskopów
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET 5 – Preparaty do dezynfekcji skóry - wyroby lecznicze
Interne Kennung: PAKIET 5 – Preparaty do dezynfekcji skóry - wyroby lecznicze
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET 6 - Preparaty do dekontaminacji pacjentów i dezynfekcji powierzchni wrażliwych
Interne Kennung: PAKIET 6 - Preparaty do dekontaminacji pacjentów i dezynfekcji powierzchni wrażliwych
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET 7 – Preparaty do dekontaminacji skóry, ran, błon śluzowych
Interne Kennung: PAKIET 7 – Preparaty do dekontaminacji skóry, ran, błon śluzowych
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET 8 – Preparaty do antyseptyki ran
Interne Kennung: PAKIET 8 – Preparaty do antyseptyki ran
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET 9 – Preparat do antyseptyki skóry, środki do dezynfekcji rąk
Interne Kennung: PAKIET 9 – Preparat do antyseptyki skóry, środki do dezynfekcji rąk
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET 10 – Preparat do zamgławiania
Interne Kennung: PAKIET 10 – Preparat do zamgławiania
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET 11 – Płyny do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk, emulsja do mycia rąk
Interne Kennung: PAKIET 11 – Płyny do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk, emulsja do mycia rąk
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET 12 – Preparaty do dekontaminacji, oczyszczania , nawilżania ran
Interne Kennung: PAKIET 12 – Preparaty do dekontaminacji, oczyszczania , nawilżania ran
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET 13 – Preparaty do leczenia ran
Interne Kennung: PAKIET 13 – Preparaty do leczenia ran
Los: LOT-0014
Titel: PAKIET 14 – Preparaty do myjni endoskopowej
Interne Kennung: PAKIET 14 – Preparaty do myjni endoskopowej
Los: LOT-0015
Titel: PAKIET 15 – Gąbka nasączona chlorheksydyną
Interne Kennung: PAKIET 15 – Gąbka nasączona chlorheksydyną
Los: LOT-0016
Titel: PAKIET 16 – Antybakteryjne rękawice do mycia ciała
Interne Kennung: PAKIET 16 – Antybakteryjne rękawice do mycia ciała