2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Polanka Wielka oraz organizacja i prowadzenie PSZOK i MPSZOK w 2026r.
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 3 do SWZ (zw. jest dalej „OPZ”). 2. Zakres przedmiotu zamówienia będzie obejmował m.in.: a. odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Gminy Polanka Wielka, na których zamieszkują mieszkańcy, w okresie od 01.01.2026r. do 31.12.2026r. – o którym mowa w punkcie 2 OPZ, b. wyposażenie nieruchomości w worki przeznaczone do zbierania odpadów – o których mowa w punkcie 3 OPZ, c. zorganizowanie i prowadzenie na terenie Gminy Polanka Wielka jednorazowej akcji mobilnego punktu selektywnej zbiórki odpadów – MPSZOK oraz wyposażenie punktów w pojemniki na zużyte baterie i przeterminowane lekarstwa – o którym mowa w punkcie 4 OPZ, d. zorganizowanie i prowadzenie stacjonarnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych – PSZOK - o którym mowa w punkcie 5 OPZ, e. dostarczenie do każdej nieruchomości harmonogramu odbierania odpadów komunalnych obejmujący cały okres 2026 roku wraz z instrukcją/ulotką dot. zasad segregacji i oddawania odpadów – o którym mowa w punkcie 6 OPZ, f. przestrzeganie przez Wykonawcę limitów odbieranych/przyjmowanych odpadów – o których mowa w punkcie 7 OPZ. 3. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji przedmiotu zamówienia przy zachowaniu należytej staranności oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w tym m.in. uchwał Rady Gminy Polanka Wielka w sprawie Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Polanka Wielka oraz w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi; ww. uchwały są załącznikami nr 4 i 5 do SWZ. 4. Mapa Gminy oraz zestawienie ilości budynków zlokalizowanych przy danej ulicy w Polance Wielkiej są odpowiednio załącznikiem nr 13 i 14 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 3 do SWZ (zw. jest dalej „OPZ”). 2. Zakres przedmiotu zamówienia będzie obejmował m.in..: a. odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Gminy Polanka Wielka, na których za ieszkują mieszkańcy, w okresie od 01.01.2026r. do 31.12.2026r. – o którym mowa w punkcie 2 OPZ, b. wyposażenie nieruchomości w worki przeznaczone do zbierania odpadów – o których mowa w punkcie 3 OPZ, c. zorganizowanie i prowadzenie na terenie Gminy Polanka Wielka jednorazowej akcji mobilnego punktu selektywnej zbiórki odpadów – MPSZOK oraz wyposażenie punktów w pojemniki na zużyte baterie i przeterminowane lekarstwa – o którym mowa w punkcie 4 OPZ, d. zorganizowanie i prowadzenie stacjonarnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych – PSZOK - o którym mowa w punkcie 5 OPZ, e. dostarczenie do każdej nieruchomości harmonogramu odbierania odpadów komunalnych obejmujący cały okres 2026 roku wraz z instrukcją/ulotką dot. zasad segregacji i oddawania odpadów – o którym mowa w punkcie 6 OPZ, f. przestrzeganie przez Wykonawcę limitów odbieranych/przyjmowanych odpadów – o których mowa w punkcie 7 OPZ. 3. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji przedmiotu zamówienia przy zachowaniu należytej staranności oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w tym m.in. uchwał Rady Gminy Polanka Wielka w sprawie Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Polanka Wielka oraz w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi; ww. uchwały są załącznikami nr 4 i 5 do SWZ. 4. Mapa Gminy oraz zestawienie ilości budynków zlokalizowanych przy danej ulicy w Polance Wielkiej są odpowiednio załącznikiem nr 13 i 14 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z SWZ