63591-2025 - Ergebnis
Niederlande – Reinigungs- und Poliermittel – Europese Aanbesteding schoonmaakartikelen
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese Aanbesteding schoonmaakartikelen
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van één overeenkomst met één leverancier voor de levering van schoonmaakartikelen en daarmee een langdurige samenwerking aan te gaan. Aanbestedende dienst volgt, gelet op de aard en de geraamde omvang van de Opdracht, een openbare aanbestedingsprocedure conform Aanbestedingswet. In het Beschrijvend Document staat nadere informatie over de opdracht en Aanbesteding. De geraamde waarde van de opdracht bedraagt naar verwachting €130.000,- excl. BTW per jaar. Over de gehele looptijd van 6 jaar betekent dat een geraamde totale waarde van € 520.000,- excl. btw. Inschrijvers kunnen geen rechten ontlenen aan deze opgave van de geraamde waarde van de onderhavige opdracht.
Interne Kennung: 11307/LvdL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Schoonmaakartikelen
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van één overeenkomst met één (1) leverancier voor schoonmaakartikelen en daarmee een langdurige samenwerking aan te gaan. Aanbestedende dienst volgt, gelet op de aard en de geraamde omvang van de Opdracht, een openbare aanbestedingsprocedure conform Aanbestedingswet. In het Beschrijvend Document staat nadere informatie over de opdracht en Aanbesteding. De geraamde waarde van de opdracht bedraagt naar verwachting € 130.000,- excl. BTW per jaar. Over de gehele looptijd van 4 jaar betekent dat een geraamde totale waarde van € 520.000,- excl. btw. Inschrijvers kunnen geen rechten ontlenen aan deze opgave van de geraamde waarde van de onderhavige opdracht.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De totale looptijd van de raamovereenkomst betreft maximaal vier (4) jaar (2+1+1).