635911-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – „Dostawa leków dla całego szpitala Megrez Sp. z o.o.” Nr postępowania: 24/26/ZP/PN
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa leków dla całego szpitala Megrez Sp. z o.o.” Nr postępowania: 24/26/ZP/PN
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa leków dla całego szpitala Megrez Sp. z o.o. 2. Przedmiot zamówienia podlega przepisom ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych (Dz.U. z 2011 r. Nr 122, poz. 696, z późn. zm.). 3. W przypadku leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych objętych refundacją ceny oferowane i stosowane przez Wykonawcę nie mogą przekraczać maksymalnych cen określonych na podstawie z art. 9 ust. 1 ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w formularzu asortymentowo-cenowym -załącznik nr 2 do SWZ. 5. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 4 do SWZ. 6. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 33600000-6 – produkty farmaceutyczne Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Zamówienie składa się z 15 pakietów (części). Wykonawca jest uprawniony do złożenia oferty obejmującej co najmniej 1 pakiet (część). Pakiety muszą być wycenione w całości. Oferty nie zawierające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia określonego w pakiecie zostaną odrzucone. 7. W formularzu asortymentowo – cenowym w rubrykach "Producent i nr katalogowy, nazwa produktu", podać należy tylko jedną nazwę oferowanego towaru (chyba, że z opis przedmiotu zamówienia wymaga więcej) i nazwę producenta tego towaru, który pozwoli na jednoznaczną identyfikację towaru na rynku. 8. Każdorazowo, gdy wskazana jest w niniejszej SWZ lub załącznikach do SWZ norma, należy przyjąć, że w odniesieniu do niej użyto sformułowania „lub równoważna”. Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji: W ramach Zadania 4 do 25% wartości zamówienia podstawowego. W ramach Zadania 7 do 25% wartości zamówienia podstawowego. W ramach Zadania 10 do 25% wartości zamówienia podstawowego. W ramach Zadania 11 do 25% wartości zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji (w całości lub w części) w przypadku, gdy w okresie trwania umowy wyczerpaniu ulegnie zakres podstawowy i dodatkowo zakup dodatkowej ilości produktu będzie leżał w interesie Zamawiającego oraz wynikał z jego bieżących potrzeb. W celu uruchomienia prawa opcji Zamawiający złoży Wykonawcy pisemne oświadczenie woli w przedmiocie skorzystania z prawa opcji w określonym zakresie. Oświadczenie będzie zawierało potwierdzenie środków finansowych na zrealizowanie zamówienia i będzie stanowiło załącznik do umowy. Prawo opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie ma obowiązku skorzystać w ramach realizacji przedmiotu zamówienia. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Jeżeli Zamawiający skorzysta z prawa opcji obowiązkiem umownym wykonawcy jest wykonanie świadczenia w zakresie objętym wykorzystanym prawem opcji na warunkach takich jak zamówienie podstawowe. Zamawiający ma prawo wielokrotnie korzystać z prawa opcji po zrealizowaniu zakresu podstawowego zamówienia – jednak do wyczerpania maksymalnego zakresu prawa opcji. Uruchomienie opcji nie będzie wymagało zmiany umowy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa leków dla całego szpitala Megrez Sp. z o.o. 2. Przedmiot zamówienia podlega przepisom ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych (Dz.U. z 2011 r. Nr 122, poz. 696, z późn. zm.). 3. W przypadku leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych objętych refundacją ceny oferowane i stosowane przez Wykonawcę nie mogą przekraczać maksymalnych cen określonych na podstawie z art. 9 ust. 1 ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w formularzu asortymentowo-cenowym -załącznik nr 2 do SWZ. 5. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 4 do SWZ. 6. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 33600000-6 – produkty farmaceutyczne Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Zamówienie składa się z 15 pakietów (części). Wykonawca jest uprawniony do złożenia oferty obejmującej co najmniej 1 pakiet (część). Pakiety muszą być wycenione w całości. Oferty nie zawierające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia określonego w pakiecie zostaną odrzucone. 7. W formularzu asortymentowo – cenowym w rubrykach "Producent i nr katalogowy, nazwa produktu", podać należy tylko jedną nazwę oferowanego towaru (chyba, że z opis przedmiotu zamówienia wymaga więcej) i nazwę producenta tego towaru, który pozwoli na jednoznaczną identyfikację towaru na rynku.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15