See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dowóz uczniów do szkół podstawowych i przedszkoli publicznych w Gminie Małogoszcz wraz z zapewnieniem opieki w czasie przejazdu w roku szkolnym 2026/2027”
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje dowóz uczniów do szkół podstawowych i przedszkoli na trasie: miejsce zamieszkania- szkoła-miejsce zamieszkania, na terenie gminy Małogoszcz w roku szkolnym 2026/2027.
Vorherige Bekanntmachung: 428665-2026
Interne Kennung: SCO.2.26.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej w Małogoszczu i Przedszkola Publicznego w Małogoszczu - 265 uczniów
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje dowóz uczniów do szkół podstawowych i przedszkoli na trasie: miejsce zamieszkania- szkoła-miejsce zamieszkania, na terenie gminy Małogoszcz w roku szkolnym 2026/2027: Część 1: Dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej w Małogoszczu i Przedszkola Publicznego w Małogoszczu - 265 uczniów Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w rozdziale III SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej i Przedszkola Publicznego w Złotnikach oraz do Szkoły Podstawowej w Rembieszycach – 248 uczniów (Rembieszyce – 93, Złotniki – 155)
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje dowóz uczniów do szkół podstawowych i przedszkoli na trasie: miejsce zamieszkania- szkoła-miejsce zamieszkania, na terenie gminy Małogoszcz w roku szkolnym 2026/2027: Część 2: Dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej i Przedszkola Publicznego w Złotnikach oraz do Szkoły Podstawowej w Rembieszycach – 248 uczniów (Rembieszyce – 93, Złotniki – 155) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w rozdziale III SWZ.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej i Przedszkola Publicznego w Kozłowie - 112 uczniów
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje dowóz uczniów do szkół podstawowych i przedszkoli na trasie: miejsce zamieszkania- szkoła-miejsce zamieszkania, na terenie gminy Małogoszcz w roku szkolnym 2026/2027: Część 3: Dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej i Przedszkola Publicznego w Kozłowie - 114 uczniów Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w rozdziale III SWZ.
Interne Kennung: Część 3