See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanschaf en onderhoud redgereedschap
Beschreibung: Motivering aankondiging vrijwillige transparantie vooraf inzake aanschaf en onderhoud redgereedschap De huidige raamovereenkomst voor de aanschaf van redgereedschap met Holmatro Rescue Equipment BV (hierna: Holmatro) eindigt 31-12-2026. Middels deze publicatie wenst de Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond (hierna VRR) inzage te verschaffen in de beweegredenen om te komen tot een nieuwe raamovereenkomst met Holmatro. Zie onderstaand voor verdere toelichting Zie raming van de opdracht
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35000000 Ausrüstung für Sicherheitszwecke, Brandbekämpfung, Polizei und Verteidigung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Aanschaf en onderhoud redgereedschap Zie raming van de opdracht
Interne Kennung: 1