63592-2024 - Ergebnis
Niederlande – Betrieb von Sportanlagen – 230071GSD Exploitatie Zwembad De Lockhorst
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 230071GSD Exploitatie Zwembad De Lockhorst
Beschreibung: De gemeente heeft de wens per 1 januari 2024 een nieuwe concessieovereenkomst voor het zwembad te hebben afgesloten. Doelstellingen hierbij zijn als volgt: • Het vinden van een exploitant die het zwembad op marktgerichte en doelmatige wijze exploiteert, en in het zwembad een optimaal maatschappelijk rendement realiseert voor de inwoners en bezoekers van Sliedrecht • Het aanpassen van de looptijd van de exploitatieovereenkomst de resterende levensduur van het huidige zwembad Met de exploitant wordt een huurovereenkomst en een exploitatieovereenkomst aangegaan, zoals bijgevoegd in bijlagen D en E van het aanbestedingsdocument. Zie aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 230071GSD
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92610000 Betrieb von Sportanlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht wordt in één geheel aanbesteed. Zie de aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opties tot verlenging