635921-2026 - Auftragsänderung
Rumänien – Grundstückspflege – Servicii de cosire si erbicidare a terenurilor - 17 loturi
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de cosire si erbicidare a terenurilor - 17 loturi
Beschreibung: Servicii de cosire și erbicidare a terenurilor - 17 loturi
Interne Kennung: S00248
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Servicii de cosire și erbicidare a terenurilor – DR București
Beschreibung: Servicii de cosire a vegetației (7 intervenții / an) - 35.500mp Servicii de erbicidare (4 intervenții / an) - 7.000mp
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Servicii de cosire și erbicidare a terenurilor – DSNA București
Beschreibung: Servicii de cosire a vegetației (3 intervenții / an) - 89.250mp Servicii de cosire a vegetației (4 intervenții / an) - 8.000mp Servicii de erbicidare (2 intervenții / an) - 14.800mp
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Servicii de cosire și erbicidare a terenurilor – Administrația Centrală
Beschreibung: Servicii de cosire a vegetației (3 intervenții / an) - 2.500 mp Servicii de cosire a vegetației (2 intervenții / an) - 5.000 mp Servicii de erbicidare (3 intervenții / an) - 2.500 mp Servicii de erbicidare (2 intervenții / an) - 5.000 mp
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Servicii de cosire și erbicidare a terenurilor – DSNA Craiova
Beschreibung: Servicii de cosire a vegetației (3 intervenții / an) - 14.800 mp Servicii de erbicidare (2 intervenții / an) - 14.800 mp
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Servicii de cosire și erbicidare a terenurilor – DSNA Timișoara
Beschreibung: Servicii de cosire a vegetației (4 intervenții / an) - 11.510 mp Servicii de erbicidare (2 intervenții / an) - 860 mp
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Servicii de cosire și erbicidare a terenurilor – DSNAR Arad
Beschreibung: Servicii de cosire a vegetației (3 intervenții / an) - 8.000 mp Servicii de erbicidare (2 intervenții / an) - 8.000 mp
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Servicii de cosire și erbicidare a terenurilor – DSNA Baia Mare
Beschreibung: Servicii de cosire a vegetației (3 intervenții / an) - 20.107mp Servicii de erbicidare (2 intervenții / an) - 20.107mp
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Servicii de cosire și erbicidare a terenurilor – DSNA Satu Mare
Beschreibung: Servicii de cosire a vegetației (3 intervenții / an) - 20.000mp Servicii de erbicidare (2 intervenții / an) - 20.000mp
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Servicii de cosire și erbicidare a terenurilor – DSNA Oradea
Beschreibung: Servicii de cosire a vegetației (3 intervenții / an) - 14.300mp Servicii de erbicidare (1 intervenții / an) - 1.300mp
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Servicii de cosire și erbicidare a terenurilor – DSNA Cluj
Beschreibung: Servicii de cosire a vegetației(4 intervenții / an) - 6.000mp Servicii de cosire a vegetației (1 intervenții / an) - 500mp Servicii de erbicidare (1 intervenții / an) - 500mp
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Servicii de cosire și erbicidare a terenurilor – DSNA Târgu-Mureș
Beschreibung: Servicii de cosire a vegetației(3 intervenții / an) - 21.000mp Servicii de cosire a vegetației (2 intervenții / an) - 600mp Servicii de erbicidare (2 intervenții / an) - 21.600mp
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Servicii de cosire și erbicidare a terenurilor – DSNA Sibiu
Beschreibung: Servicii de cosire a vegetației (3 intervenții / an) 11.500mp Servicii de cosire a vegetației (2 intervenții / an) 3.000mp Servicii de erbicidare (2 intervenții / an) 4.000mp
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Servicii de cosire și erbicidare a terenurilor – DSNAR Constanța
Beschreibung: Servicii de cosire a vegetației(2 intervenții / an) 2.800mp Servicii de cosire a vegetației (3 intervenții / an) 4.800mp Servicii de cosire a vegetației (4 intervenții / an) 10.750mp Servicii de erbicidare (1 intervenții / an) 2.800mp Servicii de erbicidare (2 intervenții / an) 5.850mp
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Servicii de cosire și erbicidare a terenurilor – DSNA Tulcea
Beschreibung: Servicii de cosire a vegetației(3 intervenții / an) 16.700mp Servicii de erbicidare (2 intervenții / an) 3.700mp
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Servicii de cosire și erbicidare a terenurilor – DSNA Bacău/ Secția CNS Bacău
Beschreibung: Servicii de cosire a vegetației(3 intervenții / an) - 37.350mp Servicii de erbicidare (2 intervenții / an) - 11.400mp Servicii de erbicidare (1 intervenții / an) - 1.000mp
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Servicii de cosire și erbicidare a terenurilor – DSNA Suceava
Beschreibung: Servicii de cosire a vegetației(3 intervenții / an) - 8.500mp Servicii de erbicidare (2 intervenții / an) - 200mp
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Servicii de cosire și erbicidare a terenurilor – DSNA Iași
Beschreibung: Servicii de cosire a vegetației(3 intervenții / an) - 13.300mp Servicii de erbicidare (2 intervenții / an) - 1.200mp
Interne Kennung: 17