2. Verfahren
Verfahren
Titel: HR-systeem Vidar
Beschreibung: De aanbesteding heeft betrekking op de aanbesteding van een overeenkomst voor het aanschaffen en implementeren van een nieuw HR-systeem bij Vidar. De opdracht bestaat uit het werkend opleveren en vervolgens ter beschikking stellen, inclusief onderhouden en ondersteunen, van een ICT-oplossing voor een HR-systeem met een inrichting voor de entiteiten Vidar BV, Vidar Loont BV en Vidar aan de Slag BV, inclusief het uitvoeren van de salarisverwerking, detacherings- en uitzendregistratie en urenadministratie dan wel vaste aanneemsommen. Vidar wil een leverancier contracteren die alle functionaliteiten als SaaS-oplossing ter beschikking stelt, en deze opdracht voor de aanbestedende dienst uitvoert. De scope van de ICT-prestatie bestaat uit: • Het ter beschikking stellen van een integrale oplossing voor HR-systeem die minimaal functioneert conform het programma van eisen; • De ter beschikking gestelde oplossing wordt volledig gehost door leverancier. De scope van de ICT-prestatie bestaat uit: • Het ter beschikking stellen van een integrale oplossing voor HR-systeem die minimaal functioneert conform het programma van eisen; • De ter beschikking gestelde oplossing wordt volledig gehost door leverancier.
Interne Kennung: Z/24/633863
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48450000 Softwarepaket für Zeiterfassung und Personalverwaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: HR-systeem Vidar De opdracht bestaat uit het werkend opleveren en vervolgens ter beschikking stellen, inclusief onderhouden en ondersteunen, van een ICT-oplossing voor een HR-systeem met een inrichting voor de entiteiten Vidar BV, Vidar Loont BV en Vidar aan de Slag BV, inclusief het uitvoeren van de salarisverwerking, detacherings- en uitzendregistratie en urenadministratie dan wel vaste aanneemsommen. Vidar wil een leverancier contracteren die alle functionaliteiten als SaaS-oplossing ter beschikking stelt, en deze opdracht voor de aanbestedende dienst uitvoert. De scope van de ICT-prestatie bestaat uit: • Het ter beschikking stellen van een integrale oplossing voor HR-systeem die minimaal functioneert conform het programma van eisen; • De ter beschikking gestelde oplossing wordt volledig gehost door leverancier.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optioneel wordt uitgevraagd: de onderdelen ‘urenregistratie’, respectievelijk ‘begeleiding en ontwikkeling medewerkers’. Hiervoor geldt: - Deze onderdelen worden optioneel uitgevraagd. Dat betekent dat de opdrachtgever het recht heeft deze onderdelen buiten de primaire gunning te laten en ze pas op een later moment te gunnen, of niet te gunnen. - Als de optionele onderdelen op enig moment wel worden gegund, dan geldt daarvoor de prijs zoals opgegeven in het prijzenblad (eventuele toepassing van reguliere indexering daargelaten).
635932-2025 - Mededinging
Nederland – Software voor tijdregistratie of human reousrces – HR-systeem Vidar
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: HR-systeem Vidar
Interne identificatiecode: Z/24/633863
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48450000 Software voor tijdregistratie of human reousrces
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: 1
Interne identificatiecode: 1
Opties: