2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wyposażenia ICT dla pracowni technik programista w ZS 6 oraz drukarek dla ZS 2 w ramach projektu "Profesjonalne Pracownie 4 w Jastrzębiu-Zdroju"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu ICT do pracowni Technik Programista w Zespole Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego oraz do gabinetu psychologa/ pedagoga w Zespole Szkól nr 2 im. Wojciecha Korfantego w Jastrzębiu-Zdroju: 1. Laptop wraz z akcesoriami – 24 szt. 2. Oprogramowanie - Microsoft Office Professional Plus 2024 – 24 szt. 3. Drukarka laserowa kolorowa A3 – 1 szt. 4. Monitor interaktywny z uchwytem mocującym – 1 szt. 5. Drukarka laserowa A4 – 2 szt. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: BZP.271.110.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30213100 Tragbare Computer, 30232100 Drucker und Plotter, 30237270 Koffer und Taschen für tragbare Computer, 30231300 Bildschirme, 42962000 Druck- und Grafikausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Urządzenia elektroniczne
Beschreibung: 1. Laptop wraz z akcesoriami – 24 szt. 2. Oprogramowanie - Microsoft Office Professional Plus 2024 – 24 szt. 3. Drukarka laserowa kolorowa A3 – 1 szt. 4. Monitor interaktywny z uchwytem mocującym – 1 szt. 5. Drukarka laserowa A4 – 2 szt.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30213100 Tragbare Computer, 30232100 Drucker und Plotter, 39151100 Regalanlagen, 48800000 Informationssysteme und Server