635954-2026 - Ergebnis
Rumänien – Luftverkehr – Acord-cadru ”Transport aerian pentru perioada 2025-2029, intern-internațional și servicii conexe”.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord-cadru ”Transport aerian pentru perioada 2025-2029, intern-internațional și servicii conexe”.
Beschreibung: Servicii prestate de către entităţi juridice specializate în vederea achiziţionării de către Autoritatea Contractantă, a biletelor de avion pentru zboruri interne-internaţionale, în funcţie de necesităţile concrete ale acesteia, precum și achiziția de servicii conexe, potrivit Caietului de sarcini.
Interne Kennung: AC2025-2029
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60400000 Luftverkehr
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Servicii prestate de către entităţi juridice specializate în vederea achiziţionării de către Autoritatea Contractantă a biletelor de avion pentru zboruri interne şi/sau internaţionale, în funcţie de necesităţile concrete ale acesteia. Valoarea estimată fără T.V.A. a achiziției: 2.400.000,00 lei. Cantitatea minimă estimată a Acordului-cadru: 48 de bilete. Cantitatea maximă estimată a Acordului-cadru: 960 de bilete. Cantitatea minimă estimată care poate face obiectul unui contract subsecvent: 1 bilet. Cantitatea maximă estimată care poate face obiectul unui contract subsecvent: 40 de bilete. Valoarea estimată fără T.V.A. a celui mai mare contract subsecvent: 100.000,00 lei.
Interne Kennung: 1