2. Verfahren
Verfahren
Titel: Centrální nákup kancelářských potřeb pro Pardubický kraj
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka kancelářských potřeb Pardubickému kraji a podřízeným organizacím Pardubického kraje. Pardubický kraj vystupuje jako centrální zadavatel dle § 9 Zákona.
Vorherige Bekanntmachung: 588978-2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZD - Centrální nákup