635963-2025 - Wettbewerb
Polen – Baugerät – Dostawa maszyn w ramach dotacji celowej zadań własnych realizowanych przez Jednostki Samorządu Terytorialnego w ramach programu „Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa maszyn w ramach dotacji celowej zadań własnych realizowanych przez Jednostki Samorządu Terytorialnego w ramach programu „Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa maszyn w ramach dotacji celowej zadań własnych realizowanych przez Jednostki Samorządu Terytorialnego w ramach programu „Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026”.
Interne KennungIR-I.272.20.2025.DM
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43300000 Baugerät
5. Los
LosLOT-0002
TitelDostawa koparko-ładowarki
Beschreibung1)Przedmiotem dostawy jest dostawa koparko-ładowarki, spełniającej wymagania zgodnie z przepisami dotyczącymi ruchu drogowego oraz eksploatacji maszyn budowlanych, fabrycznie nowa, nieużywana, kompletna, gotowa do użytku, sprawna technicznie, wolna od wad fizycznych, prawnych konstrukcyjnych, materiałowych i wykonawczych. 2)Wymagania techniczne: a)Pełna sprawność techniczna potwierdzona przez producenta. b)Wyposażenie w wszystkie niezbędne płyny eksploatacyjne. c)Zatankowanie do minimalnego poziomu określonego przez producenta. 3)Usługi dodatkowe: a)Przeszkolenie dwóch operatorów Zamawiającego w zakresie budowy i obsługi koparko-ładowarki. b)Transport, ubezpieczenie, załadunek i rozładunek. c)Instalacja i uruchomienie. 4)Dokumentacja i certyfikaty:, a)Certyfikaty dopuszczenia do sprzedaży i użytkowania w RP. b)Instrukcja obsługi w języku polskim. c)Karta gwarancyjna. d)Maszyna będąca przedmiotem dostawy muszą posiadać stosowne certyfikaty, atesty i raporty dopuszczające do sprzedaży i użytkowania na terenie RP. 5)Zamawiający wymaga co najmniej 24 miesięcznej gwarancji na oferowaną koparko-ładowarkę. 6)Szczegółowy opis maszyny został zawarty w Formularzu specyfikacji technicznej oferowanej maszyny, stanowiący Załącznik nr 4.1 do SWZ. 7)Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określają projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik 5.1 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43200000 Erdbewegungs- und Erdaushubmaschinen sowie zugehörige Teile, 43261000 Löffelbagger
Menge1 Stück
LosLOT-0003
TitelDostawa ciągnika rolniczego
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciągnika rolniczego spełniającego wymagania zgodnie z przepisami dotyczącymi ruchu drogowego fabrycznie nowego, nieużywanego, kompletnego, gotowego do użytku, sprawnie technicznego, wolnego od wad fizycznych, prawnych, konstrukcyjnych, materiałowych i wykonawczych. 2) Wymagania techniczne: a) wyprodukowany w 2024 lub 2025 roku, b) Pełna sprawność techniczna potwierdzona przez producenta. b) Wyposażenie w wszystkie niezbędne płyny eksploatacyjne. c) Zatankowanie do minimalnego poziomu określonego przez producenta. 3)Usługi dodatkowe: a)Transport, ubezpieczenie, załadunek i rozładunek. b) Instalacja i uruchomienie. c) Dokumentacja i certyfikaty:, d) Certyfikaty dopuszczenia do sprzedaży i użytkowania w RP. 3) Szczegółowy opis maszyny został zawarty w Formularzu specyfikacji technicznej oferowanej maszyny, stanowiący Załącznik nr 4.2 do SWZ. 4) Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określają projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik 5.2 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34390000 Zubehör für Zugfahrzeuge, 16500000 Selbstlade- oder Entladewagen und Sattelanhänger für die Landwirtschaft