See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Śnieżka w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, zagospodarowania turystycznego lasu, utrzymania obiektów edukacyjnych, prac związanych z pozyskaniem i zrywką drewna oraz prace związane z produkcją materiału sadzeniowego, ubocznym użytkowaniem lasu oraz nasiennictwem do wykonania na terenie Nadleśnictwa „Śnieżka” w roku 2026.
Interne Kennung: SA.270.1.9.2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 leśnictwo Staniszów zagospodarowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, zagospodarowania turystycznego lasu, utrzymania obiektów edukacyjnych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa „Śnieżka” w roku 2026.
Interne Kennung: Pakiet 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 - leśnictwo Jedlinki zagospodarowanie lasu
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 leśnictwa Karpacz, Borowice, Maciejowa, Karpniki
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 leśnictwa Gruszków, Janowice, Przełęcz, Strużnica
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 leśnictwa Bukowa, Miłków, Podgórzyn, Przesieka, Jedlinki - pozyskanie i zrywka drewna, Staniszów - pozyskanie i zrywka drewna
Interne Kennung: Pakiet 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 - Leśna Szkółka Kontenerowa
Interne Kennung: Pakiet 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft