635968-2026 - Ergebnis
Polen – Schulmöbel – Dostawa mebli na potrzeby nowej siedziby Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 26 przy ul. Hanki Ordonówny w Lublinie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mebli na potrzeby nowej siedziby Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 26 przy ul. Hanki Ordonówny w Lublinie
Beschreibung: Zakres zamówienia obejmuje dostawę wyposażenia dla Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 26 w Lublinie, w tym: 1) krzesła szkolne, krzesła biurowe, 2) fotele, taborety obrotowe, pufy, siedziska modułowe, 3) ławki i biurka szkolne, stoły i stoliki, 4) regały, szafy i szafki, szafy warsztatowe, 5) zestawy mebli do zabudowy.
Vorherige Bekanntmachung: 547130-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji.