See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kelio ZR7846 Sporto g., Dusetų m. kapitalinio remonto techninio darbo projekto parengimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos
Beschreibung: Perkančioji organizacija numato įsigyti kelio ZR7846 Sporto g., Dusetų m. kapitalinio remonto techninio darbo projekto ir projekto vykdymo priežiūros paslaugas. Reikalavimai pirkimo objektui nustatyti specialiųjų pirkimo sąlygų 2 priede (techninėje specifikacijoje).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0