See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Usługi związane z koszeniem i wykaszaniem brzegów rzek, cieków i kanałów na terenie Zarządu Zlewni Stalowa Wola II.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zamówienia pn.: „Usługi związane z koszeniem i wykaszaniem brzegów rzek, cieków i kanałów na terenie Zarządu Zlewni Stalowa Wola II”, w podziale na 3 części: Cz. 1. „Roboty utrzymaniowe na obiektach hydrotechnicznych na terenie działalności NW Biłgoraj” Cz. 2. „Roboty utrzymaniowe na rzekach Branew, Rakowa A i Rakowa w ramach zadań: "Roboty utrzymaniowe na rzece Branew w km 9+800 ÷ 27+300 w m. Flisy, Krzemień Drugi, Krzemień Pierwszy, Branew gm. Dzwola”, „Roboty utrzymaniowe na rzece Rakowa A w km 3+550 ÷ 9+600 w m. Zdzisławice, Kocudza III, Frampol, gm. Dzwola, Frampol" i "Roboty utrzymaniowe na rzece Rakowa w km 11+700 ÷ 18+600 w m. Władysławów, Kapronie, Zdzisławice, Kocudza II, Dzwola, gm. Dzwola" Cz. 3. „Roboty utrzymaniowe na potoku Strug w km 0+000-11+390 tj. 11390 mb, Strug-Orlisko w km 0+000-1+739 tj. 1739 mb w m. Gorzyce, Sokolniki, Furmany, Żupawa, gm. Gorzyce, Grębów, pow. tarnobrzeski” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ – Dokumentacja techniczna Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Niniejsze zamówienie podzielone jest na 3 części, zgodnie z pkt. 4.1 SWZ Zamawiający nie dopuszcza podziału zamówienia w ramach poszczególnych części. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, dwie lub trzy części zamówienia. O ile SWZ nie stanowi inaczej, jej zapisy stosuje się odpowiednio do wszystkich części zamówienia. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. Zamawiający dla wszystkich części zamówienia, przewiduje możliwości udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp Zasady dotyczące podwykonawstwa: Zamawiający nie wskazuje kluczowych zadań (części zamówienia) w rozumieniu art. 121 ust. 1 Pzp i nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę jakiejkolwiek części zamówienia. Wykonawca może powierzyć podwykonawcy wykonanie dowolnej części zamówienia. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę w Formularzu oferty części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom i podania przez Wykonawcę nazw ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani. W przypadku niewskazania w treści oferty Podwykonawcy, Zamawiający uzna, że Wykonawca zadeklarował realizację zamówienia bez udziału podwykonawców. Szczegółowe wymagania dotyczące podwykonawstwa zawierają wzory umów. Zamawiający zgodnie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób, zwanych dalej pracownikami, którzy w trakcie realizacji przedmiotowego zamówienia wykonywać będą czynności określone w pkt. 4,10 SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 446975-2025
Interne Kennung: R.ROZ.2710.63.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie przedmiotowego zamówienia publicznego prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych–zwanej dalej „ustawą Pzp”– oraz przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie, w szczególności rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy – zwanego dalej „rozporządzeniem MR” – w trybie przetargu nieograniczonego. Wszelkie kwestie nieujęte w SWZ reguluje ustawa Pzp. Zgodnie z art. 139 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45246400 Hochwasserschutzarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Roboty utrzymaniowe na obiektach hydrotechnicznych na terenie działalności NW Biłgoraj”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są roboty utrzymaniowe na na obiektach hydrotechnicznych na terenie działalności NW Biłgoraj. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ – Dokumentacja techniczna.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: „Roboty utrzymaniowe na rzekach Branew, Rakowa A i Rakowa.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są roboty utrzymaniowe na rzekach Branew, Rakowa A i Rakowa w ramach zadań: "Roboty utrzymaniowe na rzece Branew w km 9+800 ÷ 27+300 w m. Flisy, Krzemień Drugi, Krzemień Pierwszy, Branew gm. Dzwola”, „Roboty utrzymaniowe na rzece Rakowa A w km 3+550 ÷ 9+600 w m. Zdzisławice, Kocudza III, Frampol, gm. Dzwola, Frampol" i "Roboty utrzymaniowe na rzece Rakowa w km 11+700 ÷ 18+600 w m. Władysławów, Kapronie, Zdzisławice, Kocudza II, Dzwola, gm. Dzwola". Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ – Dokumentacja techniczna
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: „Roboty utrzymaniowe na potoku Strug w km 0+000-11+390 tj. 11390 mb, Strug-Orlisko w km 0+000-1+739 tj. 1739 mb w m. Gorzyce, Sokolniki, Furmany, Żupawa, gm. Gorzyce, Grębów, pow. tarnobrzeski”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są roboty utrzymaniowe na potoku Strug w km 0+000-11+390 tj. 11390 mb, Strug-Orlisko w km 0+000-1+739 tj. 1739 mb w m. Gorzyce, Sokolniki, Furmany, Żupawa, gm. Gorzyce, Grębów, pow. tarnobrzeski”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ – Dokumentacja techniczna
Interne Kennung: Część 3