635992-2026 - Ergebnis
Rumänien – Laborreagenzien – REACTIVI DE LABORATOR
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: REACTIVI DE LABORATOR
Beschreibung: Furnizarea de REACTIVI LABORATOR ce trebuiesc sa fie compatibili pentru urmatoarele echipamente aflate in dotarea spitalului, astfel: Lot 1 PACHET REACTIVI SI CONSUMABILE COAGULARE: compatibili cu analizorul automat SYSMEX CA 620 Lot 2 REACTIVI PENTRU URINA: compatibili cu analizorul semiautomat REACTIF TOUCH Lot 3 Reactivi Biochimie: PACHET REACTIVI PENTRU DETERMINAREA IONILOR (NA/K/CL) compatibili cu ANALIZORUL I SMART 30 PRO Lot 4 Reactivi MICROBIOLOGIE: Recoltor cu mediu VTM Lot 5 Reactivi MICROBIOLOGIE: TULPINI MICROBIENE DE REFERINTA Lot 6 Reactivi IMUNOLOGIE: compatibili cu analizorul automat de imunologie MINI VIDAS (METODA ELFA) Lot 7 REACTIVI IMUNOLOGIE KIT ELISA: compatibili cu aparatul semiautomat ELISA STAT FAX 2600, 2200, 4700 Lot 8 REACTIVI PENTRU DETECTIA MICRORGANISMELOR DIN HEMOCULTURI: compatibili cu ANALIZOR BACTEC FX 40 Lot 9 REACTIVI BIOLOGIE MOLECULARA: compatibili cu GENE – XPERT Lot 10 REACTIVI IMUNOLOGIE COMPATIBILI CU FREND SYSTEM Lot 11 PACHET REACTIVI SI CONSUMABILE: compatibili cu sistemul automat de identificare MICROBIANA SI TESTARE A SENSIBILITATII LA ANTIBIOTICE/ ANTIFUNGICE VITEK 2 COMPACT 15 Lot 12 REACTIVI: compatibili cu ANALIZORUL Cy flow Counter Lot 13 PACHET REACTIVI DE BIOLOGIE MOLECULARA: compatibili cu SISTEMUL BIOFIRE Lot 14 PACHET REACTIVI DE IMUNOLOGIE: compatibili cu analizorul automat de ELECTROCHEMILUMINISCENTA COBAS E411 Lot 15 PACHET REACTIVI DE BIOCHIMIE URINARA: compatibili cu analizorul automat de URINI COBAS 6500 Lot 16 REACTIVI: compatibili cu AUTOF MS
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PACHET REACTIVI SI CONSUMABILE COAGULARE: compatibili cu analizorul automat SYSMEX CA 620
Beschreibung: CONFORM CAIET SARCINI
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141625 Diagnoseausrüstung, 33696300 Chemische Reagenzien
Los: LOT-0002
Titel: REACTIVI PENTRU URINA: compatibili cu analizorul semiautomat REACTIF TOUCH
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696700 Urologische Reagenzien
Los: LOT-0003
Titel: Reactivi Biochimie: PACHET REACTIVI PENTRU DETERMINAREA IONILOR (NA/K/CL) compatibili cu analizorul I SMART 30 PRO
Interne Kennung: 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33694000 Diagnostika, 33696600 Reagenzien für die Elektrophorese
Los: LOT-0004
Titel: Reactivi MICROBIOLOGIE: Recoltor cu mediu VTM
Interne Kennung: 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124130 Diagnostische Ausstattung
Los: LOT-0005
Titel: Reactivi MICROBIOLOGIE: TULPINI MICROBIENE DE REFERINTA
Interne Kennung: 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33698100 Mikrobiologische Kulturen
Los: LOT-0006
Titel: Reactivi IMUNOLOGIE: compatibili cu analizorul automat de imunologie MINI VIDAS (METODA ELFA)
Interne Kennung: 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141625 Diagnoseausrüstung, 33696200 Reagenzien für Bluttests
Los: LOT-0007
Titel: REACTIVI IMUNOLOGIE KIT ELISA: compatibili cu aparatul semiautomat ELISA STAT FAX 2600, 2200, 4700
Interne Kennung: 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141625 Diagnoseausrüstung
Los: LOT-0008
Titel: REACTIVII TREBUIE SA FIE COMPATIBILI CU BACTEC FX 40
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: REACTIVI BIOLOGIE MOLECULARA: compatibili cu GENE – XPERT
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: REACTIVI IMUNOLOGIE COMPATIBILI CU FREND SYSTEM
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: PACHET REACTIVI SI CONSUMABILE: compatibili cu sistemul automat de identificare MICROBIANA SI TESTARE A SENSIBILITATII LA ANTIBIOTICE/ ANTIFUNGICE VITEK 2 COMPACT 15
Interne Kennung: 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124131 Reagenzstreifen, 33696300 Chemische Reagenzien
Los: LOT-0012
Titel: REACTIVI: compatibili cu ANALIZORUL Cy flow Counter
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: PACHET REACTIVI DE BIOLOGIE MOLECULARA: compatibili cu SISTEMUL BIOFIRE
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: PACHET REACTIVI DE IMUNOLOGIE: compatibili cu analizorul automat de ELECTROCHEMILUMINISCENTA COBAS E411
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: PACHET REACTIVI DE BIOCHIMIE URINARA: compatibili cu analizorul automat de URINI COBAS 6500
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: REACTIVI: compatibili cu AUTOF MS 1000
Interne Kennung: 16