636001-2026 - Ergebnis
Ungarn – Computeranlagen und Zubehör – Kliens oldali IT eszközök beszerzése SZGR24
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kliens oldali IT eszközök beszerzése SZGR24
Beschreibung: Keretmegállapodás megkötésére irányuló közbeszerzési eljárás a Nemzeti Hírközlési és Informatikai Tanácsról, valamint a Digitális Kormányzati Ügynökség Zártkörűen Működő Részvénytársaság és a kormányzati informatikai beszerzések központosított közbeszerzési rendszeréről szóló 301/2018 (XII.27.) Korm. rendelet (a továbbiakban: DKÜ rendelet) hatálya szerinti szervezetek részére Kliens oldali IT eszközök beszerzése (SZGR24) 2 részben tárgyban. 1. rész: „Homogén” kliens oldali IT eszközök beszerzése 2. rész: „Általános” kliens oldali IT eszközök beszerzése A KM megkötését követően megvalósításra kerülő egyedi beszerzések konkrét mennyisége és - a KM részét képező elemekből összeállított - konkrét tárgya a KM megkötését követően, a verseny újranyitás vagy közvetlen megrendelés [Kbt.105.§ (2) bek. b) pont] során kerül meghatározásra.
Vorherige Bekanntmachung: 131890-2025
Interne Kennung: EKR002065052024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Homogén” kliens oldali IT eszközök beszerzése
Beschreibung: Jelen közbeszerzési eljárás eredményeként a keretmegállapodást kötött Ajánlattevők feladata „homogén” kliens oldali informatikai eszközök és kapcsolódó szolgáltatások értékesítése a Közbeszerzési dokumentumokban foglaltak szerint. A jelen keretmegállapodás megkötésére irányuló közbeszerzési eljárás 1. része vonatkozásában az alábbi specifikus szerepkörök szerinti termékekre és kapcsolódó szolgáltatásokra kell ajánlatot tenni az Ajánlatkérő által rendelkezésre bocsátott és Ajánlattevők részéről szakmai ajánlatként benyújtandó Részletes ártáblázatban és műszaki megfelelőségi táblázatban foglaltak szerint: - Önállóan rendelhető alaptermékek. - Önállóan nem rendelhető alaptermékek. - Önállóan rendelhető tartozékok. - Az alaptermékekhez kapcsolódó, önállóan nem rendelhető részegységek. - Az alaptermékekhez kapcsolódó, önállóan nem rendelhető szolgáltatások. - Önállóan nem rendelhető, nem gyártói szolgáltatások. Ajánlatkérő új (nem használt, nem felújított) eszközöket kíván jelen eljárás keretében beszerezni. „Homogén” megnevezés alatt azt érti Ajánlatkérő, hogy az adott gyártó vonatkozásában a Műszaki leírásban rögzítettek szerinti releváns alaptermék megajánlása kötelező. Az egyes szerepkörök szerinti termékekkel/szolgáltatásokkal, valamint a megajánlásokkal kapcsolatos további részletes előírásokat a Műszaki leírás tartalmaz. Ajánlatkérő rögzíti, hogy a Kbt. 3. § 18. pontja szerinti értelmező rendelkezéssel összhangban a keretmegállapodásban előirányozott teljes mennyiséget a nettó 500 000 000 000 Ft mértékű (opció nélkül számított) keretösszeg (a továbbiakban: keretösszeg) jelenti. Ajánlatkérő a közbeszerzési eljárásokban az alkalmasság és a kizáró okok igazolásának, valamint a közbeszerzési műszaki leírás meghatározásának módjáról szóló 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet (a továbbiakban: Kr.) 21. § (4) bekezdésében foglaltak alapján rögzíti, hogy a keretmegállapodás alapján megvalósítandó, egy időben teljesítendő külön szerződések várható nagyságrendje (értéke) nettó 14 687 535 181.,- Ft. Ezen nagyságrendet Ajánlatkérő a korábbi, DKM01SZGRH22 azonosítójú keretmegállapodás alapján megkötött egyedi szerződések adatainak, valamint a megkötendő keretmegállapodás becsült teljesülési volumenének figyelembevételével állapította meg. Jótállás: A Részletes ártáblázatban Ajánlatkérő konkrétan meghatározta a releváns terméksorok vonatkozásában az elvárt jótállás időtartamát 12, 24, 36 hónapban. Ennek megfelelően Ajánlattevőnek a Részletes ártáblázat jótállásra vonatkozó celláját nem kell kitöltenie. A keretmegállapodás alapján történő közbeszerzés megvalósítása során tehát a fentiek szerint meghatározott jótállási időtartamok irányadók mind a Kbt. 105. § (2) bekezdés a) pontja szerinti közvetlen megrendelés, mind pedig a Kbt. 105. § (2) bekezdés c) pontja alapján a verseny újranyitása során kötött egyedi szerződések vonatkozásában. Szállítási határidő: Ajánlatkérő rögzíti, hogy a Részletes ártáblázatban szereplő termékekkel kapcsolatos szállítási határidő nem az Ajánlattevők által és nem termékenként külön-külön kerül meghatározásra, hanem azt a keretmegállapodás alapján közbeszerzést megvalósító Ajánlatkérő jogosult meghatározni az adott közbeszerzés egy részére, vagy egészére tekintettel a keretmegállapodásban foglaltak szerint legalább 90, legfeljebb 180 naptári napban. Közvetlen megrendelés esetén a teljesítési/szállítási határidő a konkrét közbeszerzés tárgyára, és egyedi jellemzőire, azaz a konkrét szerződés objektív teljesíthetőségére figyelemmel legalább 90 naptári nap, legfeljebb 180 naptári nap lehet. A verseny újranyitása során az Érintett Szervezet – a közbeszerzési alapelvek figyelembe vételével – a konkrét közbeszerzés tárgyára és a beszerzés egyedi jellemzőire, azaz a konkrét szerződés objektív teljesíthetőségére figyelemmel, saját felelősségére és kockázatára, a rendelési és a kiszerelési egységet nem érintően – jogosult a fentiekben rögzítettek szerint meghatározott teljesítési határidőknél hosszabb vagy rövidebb teljesítési határidőt is meghatározni. Kérjük, hogy az ajánlattétel során legyenek különös figyelemmel a jótállással, valamint a szállítási határidőkkel kapcsolatos fenti előírásokra. Ajánlatkérő a Kbt. 57. § (1) bekezdésének eleget tevő, a felhívást kiegészítő közbeszerzési dokumentumokat (a továbbiakban: Egyéb közbeszerzési dokumentumok) készít. Ajánlatkérő az egyértelműség érdekében rögzíti, hogy a Közbeszerzési dokumentumok fogalmi köre alatt az Ajánlati felhívást, valamint az Egyéb közbeszerzési dokumentumokat érti együttvéve. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet (továbbiakban: Kr.) 46. § (3) bekezdésében foglaltakra tekintettel ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy, amennyiben a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást, a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” minden esetben értendő.
Interne Kennung: EKR002065052024/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ajánlatkérő a felhívás BT-58 mezőben foglalt meghosszabbítási lehetőség kapcsán kiköti, hogy AK döntése alapján a KM a 24 hónapos szerződéskötési időszak (KM időtartama) alatt 1 alkalommal 6 hónappal meghosszabbítható, és azzal egyidőben a keretösszeg 30 %-kal megemelésre kerül. (Lásd KM-tervezet).
Los: LOT-0002
Titel: „Általános” kliens oldali IT eszközök beszerzése
Beschreibung: Jelen közbeszerzési eljárás eredményeként a keretmegállapodást kötött Ajánlattevők feladata „általános” kliens oldali informatikai eszközök és kapcsolódó szolgáltatások értékesítése a Közbeszerzési dokumentumokban foglaltak szerint. A jelen keretmegállapodás megkötésére irányuló közbeszerzési eljárás 2. része vonatkozásában az alábbi specifikus szerepkörök szerinti termékekre és kapcsolódó szolgáltatásokra kell ajánlatot tenni az Ajánlatkérő által rendelkezésre bocsátott és Ajánlattevők részéről szakmai ajánlatként benyújtandó Részletes ártáblázatban és műszaki megfelelőségi táblázatban foglaltak szerint: - Önállóan rendelhető alaptermékek. - Önállóan nem rendelhető alaptermékek. - Önállóan rendelhető tartozékok. - Az alaptermékekhez kapcsolódó, önállóan nem rendelhető részegységek. - Az alaptermékekhez kapcsolódó, önállóan nem rendelhető szolgáltatások. - Önállóan nem rendelhető nem gyártói szolgáltatások. Ajánlatkérő új (nem használt, nem felújított) eszközöket kíván jelen eljárás keretében beszerezni. Ajánlatkérő rögzíti, hogy a Kbt. 3. § 18. pontja szerinti értelmező rendelkezéssel összhangban a keretmegállapodásban előirányozott teljes mennyiséget a nettó 200 000 000 000 Ft mértékű (opció nélkül számított) keretösszeg (a továbbiakban: keretösszeg) jelenti. Ajánlatkérő a közbeszerzési eljárásokban az alkalmasság és a kizáró okok igazolásának, valamint a közbeszerzési műszaki leírás meghatározásának módjáról szóló 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet (a továbbiakban: Kr.) 21. § (4) bekezdésében foglaltak alapján rögzíti, hogy a keretmegállapodás alapján megvalósítandó, egy időben teljesítendő külön szerződések várható nagyságrendje (értéke) nettó 3 078 231 427,- Ft. Ezen nagyságrendet Ajánlatkérő a korábbi, DKM01SZGRÁ22 azonosítójú keretmegállapodás alapján megkötött egyedi szerződések adatainak, valamint a megkötendő keretmegállapodás becsült teljesülési volumenének figyelembevételével állapította meg. Jótállás: A Részletes ártáblázatban Ajánlatkérő konkrétan meghatározta a releváns terméksorok vonatkozásában az elvárt jótállás időtartamát 12, 24, 36 hónapban. Ennek megfelelően Ajánlattevőnek a Részletes ártáblázat jótállásra vonatkozó celláját nem kell kitöltenie. A keretmegállapodás alapján történő közbeszerzés megvalósítása során tehát a fentiek szerint meghatározott jótállási időtartamok irányadók mind a Kbt. 105. § (2) bekezdés a) pontja szerinti közvetlen megrendelés, mind pedig a Kbt. 105. § (2) bekezdés c) pontja alapján a verseny újranyitása során kötött egyedi szerződések vonatkozásában. Szállítási határidő: Ajánlatkérő rögzíti, hogy a Részletes ártáblázatban szereplő termékekkel kapcsolatos szállítási határidő nem az Ajánlattevők által és nem termékenként külön-külön kerül meghatározásra, hanem azt a keretmegállapodás alapján közbeszerzést megvalósító Ajánlatkérő jogosult meghatározni az adott közbeszerzés egy részére, vagy egészére tekintettel a keretmegállapodásban foglaltak szerint legalább 90, legfeljebb 180 naptári napban. Közvetlen megrendelés esetén a teljesítési/szállítási határidő a konkrét közbeszerzés tárgyára, és egyedi jellemzőire, azaz a konkrét szerződés objektív teljesíthetőségére figyelemmel legalább 90 naptári nap, legfeljebb 180 naptári nap lehet. A verseny újranyitása során az Érintett Szervezet – a közbeszerzési alapelvek figyelembe vételével – a konkrét közbeszerzés tárgyára és a beszerzés egyedi jellemzőire, azaz a konkrét szerződés objektív teljesíthetőségére figyelemmel, saját felelősségére és kockázatára, a rendelési és a kiszerelési egységet nem érintően – jogosult a fentiekben rögzítettek szerint meghatározott teljesítési határidőknél hosszabb vagy rövidebb teljesítési határidőt is meghatározni. Kérjük, hogy az ajánlattétel során legyenek különös figyelemmel a jótállással, valamint a szállítási határidőkkel kapcsolatos fenti előírásokra. Ajánlatkérő a Kbt. 57. § (1) bekezdésének eleget tevő, a felhívást kiegészítő közbeszerzési dokumentumokat (a továbbiakban: Egyéb közbeszerzési dokumentumok) készít. Ajánlatkérő az egyértelműség érdekében rögzíti, hogy a Közbeszerzési dokumentumok fogalmi köre alatt az Ajánlati felhívást, valamint az Egyéb közbeszerzési dokumentumokat érti együttvéve. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet (továbbiakban: Kr.) 46. § (3) bekezdésében foglaltakra tekintettel ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy, amennyiben a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást, a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” minden esetben értendő.
Interne Kennung: EKR002065052024/2