636027-2026 - Ergebnis
Polen – Laborreagenzien – 24/26 – Dostawa odczynników laboratoryjnych wraz z dzierżawą analizatorów
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 24/26 – Dostawa odczynników laboratoryjnych wraz z dzierżawą analizatorów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie do Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej przy Al. Armii Krajowej 101, odczynników laboratoryjnych i materiałów zużywalnych wg zestawienia ilościowego i rodzajowego określonego w Załącznikach Nr 2.1–2.15 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, wraz z dzierżawą analizatorów, spełniających parametry eksploatacyjno-użytkowe określone w Załącznikach Nr 2.1 – 2.15 do swz, na warunkach określonych w Załącznikach Nr 2.1–2.15 i projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 4 do swz. 2. Oferowane odczynniki laboratoryjne i materiały zużywalne muszą być nowe i nieużywane. 3. Dostawa przedmiotu zamówienia wraz z transportem i rozładunkiem będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy.
Vorherige Bekanntmachung: 398038-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Dostawa odczynników, w tym materiałów zużywalnych do badania właściwości fizykochemicznych moczu i ilościowej oceny osadu moczu wraz z dzierżawą dwóch sztuk analizatorów połączonych w tzw. linię analityczną dla Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Dostawa odczynników, w tym materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą linii hematologicznej składającej się z: analizatora hematologicznego głównego i analizatora hematologicznego back-up, analizatora do wykonywania rozmazów krwi obwodowej oraz analizatora do oceny mikroskopowej rozmazów krwi obwodowej dla Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Dostawa odczynników, w tym materiałów zużywalnych do badań autoimmunologicznych wraz z dzierżawą analizatora dla Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Dostawa odczynników do badań immunologicznych wraz z dzierżawą analizatora dla Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - Dostawa podłóż płynnych w butelkach do hodowli drobnoustrojów z krwi i płynów ustrojowych wraz z dzierżawą analizatora dla Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej