636041-2026 - Ergebnis
Rumänien – Reparatur und Wartung von Zentralheizungen – Servicii de mentenanta la echipamentele care produc apa calda si caldura
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de mentenanta la echipamentele care produc apa calda si caldura
Beschreibung: Incheierea unui acord - cadru având ca obiect prestare servicii de mentenanta la echipamentele de tip UPS, după cum urmează: Lot 1 – Servicii de mentenanță la echipamentele care produc apa calda si caldura în județul Prahova; Lot 2 – Servicii de mentenanță la echipamentele care produc apa calda si caldura în județul Giurgiu; Lot 3 – Servicii de mentenanță la echipamentele care produc apa calda si caldura în județul Brașov; Lot 4 – Servicii de mentenanță la echipamentele care produc apa calda si caldura în județul Constanța; Lot 5 – Servicii de mentenanță la echipamentele care produc apa calda si caldura în județul Bihor; Lot 6 – Servicii de mentenanță la echipamentele care produc apa calda si caldura în județul Gorj; Lot 7 – Servicii de mentenanță la echipamentele care produc apa calda si caldura în județul Tulcea; Lot 8 – Servicii de mentenanță la echipamentele care produc apa calda si caldura în județul Vâlcea; Lot 9 – Servicii de mentenanță la echipamentele care produc apa calda si caldura în județul Mureș; Termenul până la care orice operator economic interesat are dreptul de a solicita clarificări sau informații suplimentare în legătură cu documentația de atribuire este de 20 de zile înainte de data limită de depunere a ofertelor. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (https://e-licitatie.ro/pub ).
Interne Kennung: 102/13624359/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50720000 Reparatur und Wartung von Zentralheizungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Servicii de mentenanta la echipamentele care produc apă caldă și căldură în județul Prahova
Beschreibung: Servicii de mentenanta la echipamentele care produc apă caldă și căldură în Județul Prahova conform caietului de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent este de 27.960,00 lei. Cantitatea minima si maxima a unui contract subsecvent este cea prevazuta in anexele nr. 1 si 2 la caietul de sarcini. Frecvența de atribuire a contractelor subsecvente - anual. Datele propuse în calendarul estimativ reprezintă intenția achizitorului, nu un angajament ferm din partea autorității contractante cu privire la atribuirea contractelor subsecvente, pornind de la ipoteza de lucru că nu vor apărea evenimente/circumstanțe imprevizibile care nu au putut fi luate în considerare la momentul inițierii procedurii de atribuire, respectiv vor fi asigurate și resursele financiare necesare.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Servicii de mentenanta la echipamentele care produc apă caldă și căldură în județul Giurgiu
Beschreibung: Servicii de mentenanta la echipamentele care produc apă caldă și căldură în județul Giurgiu conform caietului de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent este de 242.040,00 lei. Cantitatea minima si maxima a unui contract subsecvent este cea prevazuta in anexele nr. 1 si 2 la caietul de sarcini. Frecvența de atribuire a contractelor subsecvente - anual. Datele propuse în calendarul estimativ reprezintă intenția beneficiarului - plătitor, nu un angajament ferm din partea beneficiarului - plătitor cu privire la atribuirea contractelor subsecvente, pornind de la ipoteza de lucru că nu vor apărea evenimente/circumstanțe imprevizibile care nu au putut fi luate în considerare la momentul inițierii procedurii de atribuire, respectiv vor fi asigurate și resursele financiare necesare.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Servicii de mentenanta la echipamentele care produc apă caldă și căldură în județul Brașov
Beschreibung: Servicii de mentenanta la echipamentele care produc apă caldă și căldură în județul Brașov conform caietului de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent este de 135.240,00 lei. Cantitatea minima si maxima a unui contract subsecvent este cea prevazuta in anexele nr. 1 si 2 la caietul de sarcini. Frecvența de atribuire a contractelor subsecvente - anual. Datele propuse în calendarul estimativ reprezintă intenția beneficiarului - plătitor, nu un angajament ferm din partea beneficiarului - plătitor cu privire la atribuirea contractelor subsecvente, pornind de la ipoteza de lucru că nu vor apărea evenimente/circumstanțe imprevizibile care nu au putut fi luate în considerare la momentul inițierii procedurii de atribuire, respectiv vor fi asigurate și resursele financiare necesare.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Servicii de mentenanta la echipamentele care produc apă caldă și căldură în județul Constanța
Beschreibung: Servicii de mentenanta la echipamentele care produc apă caldă și căldură în județul Constanța conform caietului de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent este de 107.460,00 lei. Cantitatea minima si maxima a unui contract subsecvent este cea prevazuta in anexele nr. 1 si 2 la caietul de sarcini. Frecvența de atribuire a contractelor subsecvente - anual. Datele propuse în calendarul estimativ reprezintă intenția beneficiarului - plătitor, nu un angajament ferm din partea beneficiarului - plătitor cu privire la atribuirea contractelor subsecvente, pornind de la ipoteza de lucru că nu vor apărea evenimente/circumstanțe imprevizibile care nu au putut fi luate în considerare la momentul inițierii procedurii de atribuire, respectiv vor fi asigurate și resursele financiare necesare.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Servicii de mentenanta la echipamentele care produc apă caldă și căldură în județul Bihor
Beschreibung: Servicii de mentenanta la echipamentele care produc apă caldă și căldură în județul Bihor conform caietului de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent este de 19.320,00 lei. Cantitatea minima si maxima a unui contract subsecvent este cea prevazuta in anexele nr. 1 si 2 la caietul de sarcini. Frecvența de atribuire a contractelor subsecvente - anual. Datele propuse în calendarul estimativ reprezintă intenția beneficiarului - plătitor, nu un angajament ferm din partea beneficiarului - plătitor cu privire la atribuirea contractelor subsecvente, pornind de la ipoteza de lucru că nu vor apărea evenimente/circumstanțe imprevizibile care nu au putut fi luate în considerare la momentul inițierii procedurii de atribuire, respectiv vor fi asigurate și resursele financiare necesare.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Servicii de mentenanta la echipamentele care produc apă caldă și căldură în județul Gorj
Beschreibung: Servicii de mentenanta la echipamentele care produc apă caldă și căldură în județul Gorj conform caietului de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent este de 15.840,00 lei. Cantitatea minima si maxima a unui contract subsecvent este cea prevazuta in anexele nr. 1 si 2 la caietul de sarcini. Frecvența de atribuire a contractelor subsecvente - anual. Datele propuse în calendarul estimativ reprezintă intenția beneficiarului - plătitor, nu un angajament ferm din partea beneficiarului - plătitor cu privire la atribuirea contractelor subsecvente, pornind de la ipoteza de lucru că nu vor apărea evenimente/circumstanțe imprevizibile care nu au putut fi luate în considerare la momentul inițierii procedurii de atribuire, respectiv vor fi asigurate și resursele financiare necesare.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Servicii de mentenanta la echipamentele care produc apă caldă și căldură în județul Tulcea
Beschreibung: Servicii de mentenanta la echipamentele care produc apă caldă și căldură în județul Tulcea conform caietului de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent este de 42.360,00 lei. Cantitatea minima si maxima a unui contract subsecvent este cea prevazuta in anexele nr. 1 si 2 la caietul de sarcini. Frecvența de atribuire a contractelor subsecvente - anual. Datele propuse în calendarul estimativ reprezintă intenția beneficiarului - plătitor, nu un angajament ferm din partea beneficiarului - plătitor cu privire la atribuirea contractelor subsecvente, pornind de la ipoteza de lucru că nu vor apărea evenimente/circumstanțe imprevizibile care nu au putut fi luate în considerare la momentul inițierii procedurii de atribuire, respectiv vor fi asigurate și resursele financiare necesare.
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Servicii de mentenanta la echipamentele care produc apă caldă și căldură în județul Vâlcea
Beschreibung: Servicii de mentenanta la echipamentele care produc apă caldă și căldură în județul Vâlcea conform caietului de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent este de 90.660,00 lei. Cantitatea minima si maxima a unui contract subsecvent este cea prevazuta in anexele nr. 1 si 2 la caietul de sarcini. Frecvența de atribuire a contractelor subsecvente - anual. Datele propuse în calendarul estimativ reprezintă intenția beneficiarului - plătitor, nu un angajament ferm din partea beneficiarului - plătitor cu privire la atribuirea contractelor subsecvente, pornind de la ipoteza de lucru că nu vor apărea evenimente/circumstanțe imprevizibile care nu au putut fi luate în considerare la momentul inițierii procedurii de atribuire, respectiv vor fi asigurate și resursele financiare necesare.
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Servicii de mentenanta la echipamentele care produc apă caldă și căldură în județul Mureș
Beschreibung: Servicii de mentenanta la echipamentele care produc apă caldă și căldură în județul Mureș conform caietului de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent este de 33.960,00 lei. Cantitatea minima si maxima a unui contract subsecvent este cea prevazuta in anexele nr. 1 si 2 la caietul de sarcini. Frecvența de atribuire a contractelor subsecvente - anual. Datele propuse în calendarul estimativ reprezintă intenția beneficiarului - plătitor, nu un angajament ferm din partea beneficiarului - plătitor cu privire la atribuirea contractelor subsecvente, pornind de la ipoteza de lucru că nu vor apărea evenimente/circumstanțe imprevizibile care nu au putut fi luate în considerare la momentul inițierii procedurii de atribuire, respectiv vor fi asigurate și resursele financiare necesare.
Interne Kennung: 9